PŘEDĚLALI JSME MEGA PRODEJNU - Teď si můžeš vše detailně prohlédnout, sáhnout si na materiál, posoudit kvalitu. Více ZDE

MEGA DETAIL prodejna autokosmetiky v Praze. Už řešíme místo pro Kochchemii

Je tomu max 2 měsíce co jsme se nějak zaběhli na nové prodejně autokosmetiky v Malešicích na Praze 10.

Je tomu max 2 měsíce co jsme se nějak zaběhli na nové prodejně autokosmetiky v Malešicích na Praze 10. Přešli jsme z cca 45 m² do nové prodejny o rozloze 150 m² a fakt jsme věřili tomu, že máme hodně místa a můžeme nabrat nejen novou autokosmetiku, ale i stroje na sklad.

Jasně něco si bere sklad, který je tady 4x větší, prostornější je i kancelář, která zatím čeká na to správné využití. I tak jsme byli přesvědčení, že místa je dostatek. Teď už zase hrajeme tetris s regály, ale našli jsme dobré řešení, které nám dá dostatek prostoru.

Každá sekce autokosmetiky se zvětší o jeden regál. Máme vymyšlenou krásnou prezentaci leštiček a vůní na prodejně. Takže na to se těš, protože to bude bomba.

Nabíráme nové značky, a to je hlavní důvod, proč jsme se rozhodli prodejnu zase upravit. Kromě kochchemie nabíráme i jiné menší značky.

MEGA DETAIL se neustále mění a chceme z něj udělat fakt oázu autokosmetiky v Praze. Na e-shopu pořád hodně makáme, aby byl přehlednější. Celkově si myslím, že máme před sebou s aktuálními plány tak 2 roky další práce.

Uvidíme, jak to celé dopadne 😊.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Vítej v

MEGA klubu

MEGA klub

Staň se členem

Sleva 7% na nákupy, exkluzivní slevy jen pro tebe, načítají se ti věrnostní MEGA BODY.
Připojit se
Už máš účet? Přihlaš se

MEGA věrnostní body

Sbírej body za své nákupy a proměň je za ještě větší slevy!
Jak uplatnit

Ambasadoři

Nadšenci do aut a MEGA DETAILU co pro tebe testují naše produkty.
Zobrazit ambasadory
Odměny
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení