Powered by Smartsupp

Skyline R33 byl na prodej, ale nakonec jde na servis a do rakety

Jarní klasika, všechno to prodáme a nakoupíme americké káry. Ale nakonec nee a už se objednávají díly.

Měli jsme myšlenku že se prodá Skyline i zetko a půjdeme jiným směrem, jenže to se v tom nesmí jezdit. Do tohodle vraku jak vlezeš, tak už ho nikdy neprodáš.

Takže MEGA SKYLINE dostane první velký servis. Padlo definitivní rozhodnutí, odveze se do dílny a začne se na něm řešit všechno, co by se mohlo potentovat. Jestli něco fakt nechceš, tak starou japonskou káru, co tě nechá za rohem. Na Auto se chceme fakt spolehnout, takže první mechanika, vyměnit vše o čem nemůžeme zjistit původ nebo stav a udělat takovou menší renovačku.

Interiér Skyline je v šíleném stavu

Je v něm vyměněná jedna autosedačka u řidiče a to vypadá strašně, navíc není v moc dobrém stavu, takže tam dáme 2 nové sedačky, jen potřešíme pořádné ukotvení.

Plasty v interiéru jsou přetažené hydrografikou, zatím nevím pořádně co s tím, mám z toho pocit, že se to bude muset celé obrousit a případně dát zase hydro.

Skyline R33 interiér je v háji

Zadní světla holožabák ve stylu led R35

Na tyhle světla se opravdu hodně těším. Fotky vypadají strašně dobře. Nechal bych tam klidně originál, ale jedno je prasklé a upřímně moc dobře to nesvítí, ani to nemá moc pěkný ten klasický kulatý efekt od Skyline.

Na trhu jsou nějaké LED světla, ale už z videí vypadají strašně. Našel jsem jedny pecky přímo v JPN a už jsou na cestě.

Zadní světla na R33

Pravdou je, že tyhle prodeje končí na kupujících, za Skyline někdo nabídl 200.000 Kč :-) a se zetkem to bylo hodně podobné při prodeji.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení