Powered by Smartsupp

Soutěž na Instagramu lukyyn_cupra_4xx skončila: jeden nadšenec má něco nového do výbavy a vyhrál peckový set autokosmetiky.

Máme tady konec instagramové soutěže na profilu lukyyn_cupra_4xx, kde byl ve hře parádní set autokosmetiky. Mic Auto Finesse, Gyeon a KochChemie. Další soutěže a testy budou pokračovat, takže sleduj Lukyho na IG: https://www.instagram.com/lukyyn_cupra_4xx/

Podíváme na jednotlivé produkty, co byly v balíčku výhry.

  1. Koch Chemie Mwc čistič kol: Jestli máš rád čistá kola, tohle je přesně pro tebe. Koch Chemie Mwc je pecka mezi čističi kol. Nejen že to umyje, ale i zvládne odstranit ty nejdrsnější skvrny. A neboj, je to bezpečné pro jakákoli kola.
  2. Auto Finesse Spritz: Auto Finesse Spritz je interiérový detailer, co tvoje auto nejen vyčistí, ale i zbaví zápachu a působí antistaticky, takže prach se na povrchu tak rychle neusadí.
  3. Auto Finesse Crystal: Crystal je malý zázrak. Auto Finesse Crystal je čistič skel, co zvládne odstranit špínu, olej a mrtvé brouky a přitom nezanechá ani šmouhu. Výsledek? Kristalicky čisté sklo.
  4. Gyeon APC: No a nakonec tu máme Gyeon APC. Je to univerzální čistič pro všechny povrchy, od sedaček po koberce. Gyeon APC ti pomůže bezpečně a efektivně odstranit špínu, mastnotu a jiné nečistoty.

Díky všem, kdo se zapojili do soutěže. Držte nám palce na Instagramu a nezmeškejte další akce a soutěže. Třeba právě ty budeš ten další šťastlivec!

MD Instagram: https://www.instagram.com/mega_detail/

O co se soutěžilo?

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení