Powered by Smartsupp

Tahle akce skončila, ale už chystáme další

Mezitím se můžeš podívat na kategorii výprodej
nebo
nás sledovat na sítích pro další chystané akce

🔥 AKCE Jak připravit káru na zimu

Jak připravit auto na zimu

Nehledej v tom vědu, stačí lak dekontaminovat, zamknout ho nějakým kvalitním voskem a hlavně, pokud máš káru v garáži nedávej na ní plachtu, které nepropouští vlhko.

Postup, jak připravit auto na zimu

 1. Mytí auta před zimou
  Jasně, aby šlo přípravu udělat, potřebuješ prvně umyté auto, zapomeň ale jen na vapku, jestli se na auto má dávat vosk, je potřeba ho umýt rukavicí, vapkou to jen tak oplachuješ, ale povlak špíny s ní nikdy nesundáš. Takže, jako první, umyjeme káru a pořádně.
 2. Dekontaminace auta před zimou
  Nejde se leštit, ale nahazovat vosk, takže není potřeba používat clay a podobné věci. Hlavně z karoserie sundat železo, brzdový prach a další korodující věci. Postačí ti jakýkoli odrezovač, Auto Finesse Iron Out nebo třeba Bilt Hamber Korrosol. Prostě to naneseš na auto, necháš to cca 5 minut působit a pak to opláchneš vapkou. Nedělá se to najednou, aby to někde neuschlo, tak to vem třeba po půlkách.
  Bude se tam dávat vosk, tak pokud tam máš nějaké skvrny od lepidel, asfaltu nebo pneumatik, odstraň je třeba pomocí Auto Finesse ObliTar.
 3. Okna a tekuté stěrače
  Po dekontaminaci to znovu umyj, ale už to stačí více méně spíš pořádně opláchnout. Vyčisti pořádně okna, třeba pomocí Auto Finesse Crystal.
  Pak můžeš nanášet tekuté stěrače. Není to žádná věda a pokud to chceš mít opravdu hodně snadné, vem si tekuté těrače Glaco od Soft99.
  Tekuté stěrače jsou v zimě takový malý zázrak, nebudou ti namrzat okna a sníh z nich půjde snadno dolu.
 4. Voskování auta před zimou
  Teď máš připravenou káru na kterou můžeš dávat vosk. Buď si vezmeš něco ve spreji, třeba Auto Finesse keramický vosk nebo Soft99  Fusso Coat Speed. Tyhle totiž nanášíš roztřikem a rovnou rozleštíš. Nebo si vem krémový, případně tuhý vosk. Ten se nanese aplikátorem, nechá se cca 15 minut uschnout a pak se rozleští utěrkou.
 5. Ochrana disků kol na zimu
  Pokud si necháváš na autě pěkná kola, ochraň je trochu před solí nějakým voskem nebo keramikou.
Žádná položka

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení