Powered by Smartsupp

Aplikátory autokosmetiky na detailing exteriéru auta

Pro bezchybnou údržbu exteriéru auta to chce pořádnou výbavu v podobě kvalitní a účinné autokosmetiky a také důležitého příslušenství¸ mezi které patří mimo jiné i aplikátory autokosmetiky na detailing exteriéru auta. Ty by totiž měly být nezbytnou součástí výbavy každého detailera. Jakému dáš přednost? Mikrovláknovému nebo pěnovému aplikátoru? Obě tyto varianty tě nadchnou jemností a šetrností k povrchům.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Praktický doplněk pro aplikaci různých přípravků

Aplikátory autokosmetiky jsou praktickým a nepostradatelným doplňkem pro aplikaci nejrůznějších přípravků určených pro detailing exteriéru auta, jako jsou například čističe laku, leštěnky, vosky a další. Díky své univerzálnosti se staly jednou z nezbytných součástí výbavy nejednoho detailera.

Pohodlné a šetrné použití bez rizika poškrábání povrchu

Aplikátory autokosmetiky na detailing exteriéru umožňují šetrné použití v kombinaci s kvalitními auto kosmetickými přípravky, a to bez rizika poškrábání povrchu. Díky své jemnosti jsou vhodné k použití na jakémkoliv povrchu. Ideální velikost aplikátoru autokosmetiky zajišťuje pohodlné nanášení.

Extra jemný pěnový aplikátor autokosmetiky

Extra jemný pěnový aplikátor autokosmetiky na detailing exteriéru auta je díky své jemnosti bezpečný i k použití na lakovaném povrchu, sklech, čalounění, plastech, gumě i na koženém povrchu.

Mikrovláknový aplikátor autokosmetiky na detailing exteriéru

Mikrovláknový aplikátor autokosmetiky na detailing exteriéru je vhodný nejen k leštění bez rizika poškrábání, ale využiješ ho také pro šetrnou údržbu interiéru, a to především na čištění látkových i kožených sedaček, palubní desky a dalších povrchů v interiéru auta.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení