Powered by Smartsupp

Aplikátory lesku a ochrany na pneumatiky

Pro mytí a detailing auta se kromě kvalitní autokosmetiky neobejdeš také bez důležitého příslušenství pro mytí a detailing. Nepostradatelnou výbavu tvoří nejen utěrky a ručníky, štětce a kartáče nebo detailingové kbelíky, ale také různé typy pěnových aplikátorů, jako jsou například aplikátory lesku a ochrany na pneumatiky.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Pěnový aplikátor pro efektivní nanesení lesku nebo ochrany

Kvalitní pěnové aplikátory jsou ideální volbou pro efektivní a rovnoměrné nanesení lesku nebo ochrany na pneumatiky. Inovativní a ergonomický aplikátor lesku a ochrany na pneumatiky tě potěší i šikovnou ochrannou rukojetí, díky které si neumažeš ruce a vyhneš se i ušpiněným utěrkám. Díky měkké pěně není problém ošetřit pneumatiky s průřezem a je tak zajištěna přesnější aplikace bez kontaktu s ráfkem.

Praktické pouzdro proti zašpinění

Některé aplikátory na pneumatiky jsou navíc ještě opatřeny i praktickým pouzdrem pro uložení aplikátoru po nanášení přípravku. Díky tomuto pouzdru použitý a ušpiněný aplikátor po práci neznečistí okolní předměty v místě jeho uskladnění.

Různé velikosti a tvary aplikátorů na pneumatiky

Aplikátory lesku a ochrany na pneu jsou k dostání v několika různých velikostí a tvarech. Díky tomu můžeš výběr vhodného aplikátoru přizpůsobit svým konkrétním potřebám a aplikovat vybraný přípravek opravdu precizně.

Kvalitní zpracování, odolnost a snadná údržba aplikátoru

Aplikátory lesku a ochrany na pneumatiky oceníš kromě efektivní a precizní práce také pro jejich kvalitní zpracování, vysokou odolnost a snadnou údržbu. Po použití stačí aplikátor umýt ve vodě nebo vyčistit pomocí univerzálního čisticího prostředku a nechat důkladně proschnout.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení