Powered by Smartsupp

Autokosmetika na čištění a finiš exteriéru auta

Správná péče o každou káru by měla začínat u exteriéru. Ani ta největší špína nemusí být problém s kvalitní autokosmetikou na čištění exteriéru auta. S těmi správnými produkty svoje auto nejen umyješ, ale také ošetříš. Vybav se čističi exteriéru a potřebným příslušenstvím nebo také autokosmetikou pro oživení plastů. Zapomenout bys neměl ani na finální detailery exteriéru auta.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Čističe a příslušenství pro účinné zbavení špíny

Čističe karoserie a exteriéru spolu s příslušenstvím pro čištění exteriéru v podobě mikrovláknových utěrek nebo prachovek ti pomohou profesionálně ale šetrně odstranit špínu z povrchů, jako jsou pneumatiky, podběhy a dalších namáhaných částí. Navíc také obnoví jejich vzhled.

Kompletní sady na čištění exteriéru auta

Kompletní sady na čištění exteriéru auta kromě autokosmetiky v podobě autošamponu s účinnou mycí silou nebo keramického detaileru obsahují také šetrné mikrovláknové utěrky nebo mycí rukavice. Díky kvalitní autokosmetice a vhodnému příslušenství ti půjde čištění exteriéru auta mnohem lépe od ruky.

Efektivní ochrana a oživení pro plastové povrchy

Autokosmetika na oživení a ochranu nelakovaných plastů auta poskytne těmto povrchům efektivní ochranu a zároveň také oživí jejich vzhled. Keramické ochrany na plasty navrací plastovým povrchům původní sytou barvu a vytváří na nich lesklý ochranný povlak.

Finální detailery na exteriér auta

Finální detailery na exteriér auta, jako jsou detailery s voskem nebo detailery s keramikou odstraňují lehká znečištění, otisky prstů z laku a stopy po vodě. Zároveň mají skvělé hydrofobní vlastnosti. K jejich použití se ti bude hodit jemná mikrovláknová utěrka a prémiová leštící utěrka.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení