Powered by Smartsupp

Autokosmetika na čištění výfuků a kovů na autě

Výfuky a další kovové díly na autě možná patří k těm, které během čištění nenávidíš, ale vyčistit nežádoucí zbarvení výfuku není vůbec nic složitého. Hravě si s tím poradí speciální autokosmetika na čištění výfuků a kovů na autě. Vybav se leštěnkami na výfuky a příslušenstvím k leštění výfuků v podobě detailingových utěrek a aplikátorů pro leštění výfuků a pusť se do toho.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Leštěnky na kovy a výfuku s maximální čistící silou

Svěř nečistoty a výfuku a dalších kovových částí do rukou speciální leštěnky na kovy a výfuky. Ta vyniká svojí maximální čistící silou. Leštěnka na výfuky dokáže bezpečně a efektivně zbavit povrch všech defektů, a ještě navíc ho vyčistit do perfektního lesku. Mimo to opatří povrch i antikorozní vrstvou proti nepříznivým vlivům prostředí.

Čištění, leštění a ochrana v jednom jediném kroku

Leštěnka na kovy a výfuky s obsahem jemných brusiv a rozpouštědel nabízí čištění, leštění a ochranu v jednom jediném kroku. Díky konzistenci lehké pasty se snadno používá a nanáší. Lehkost aplikace zajistí precizní výsledky i začínajícím detailerům.

Praktické příslušenství k leštění výfuků

Není nad to, když si můžeš očistu svého auta alespoň trochu usnadnit. K leštění výfuků ti přijde vhod i praktické příslušenství. Vybav se utěrkami pro čištění a leštění výfuků nebo aplikátory pro leštění výfuků, se kterými zvládneš tuto práci levou zadní.

Jednoduché čištění výfuků a kovů mikrovláknovým aplikátorem nebo hadříkem

Čištění výfuků a kovů bude jednodušší nejen s použitím kvalitní profesionální autokosmetiky v podobě leštěnek na výfuky a kovové díly. Dokonalé kombo přináší spojení s mikrovláknovým aplikátorem nebo hadříkem z mikrovlákna, které se postarají o pohodlnější nanášení a efektivní čištění.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení