Powered by Smartsupp

Autokosmetika na exteriér auta

To, jak tvoje kára působí zvenku hraje důležitou roli. Bez pravidelné péče se ovšem neobejdeš. Začínající i pokročilí detaileři ocení profesionální autokosmetiku na exteriér auta, která se postará jak o dekontaminaci laku, účinné vyčištění exteriéru i motorového prostoru, tak o blýskající se okna a skla i důležitou ochranu laku. Tvoje kára bude zářit novotou, jako kdyby právě vyjela z výroby.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Autokosmetika pro čistá kola a pneumatiky

Čistá kola a pneumatiky jsou základem dokonale nablýskané káry. O údržbu těchto míst se postará prémiová autokosmetika, jako jsou čističe a šampony na kola a příslušenství na mytí kol v podobě kartáčů na kola a pneu, detailingových štětců a dalších doplňků. Po umytí přichází na řadu ochrana disků kol, vosky a syntetické ochrany pro ochranu před brzdovým prachem a snadnější čištění.

Dekontaminace laku jako důležitá součást péče

Než se pustíš do leštění laku, nesmíš opomenout důležitou součást péče, kterou je chemická dekontaminace. Ta pomocí přípravků odstraní polétavou rez, asfalt a další nečistoty. Před leštěním je nutné provést i mechanickou dekontaminaci pomocí claye, který povrch zbaví i sebemenších nečistot.

Efektivní ochrana laku

Aby lak tvé káry déle zářil jako nový, je po dekontaminaci laku na řadě použít autokosmetiku na ochranu laku auta. Vosky a sealanty vytvoří ochrannou vrstvu, která pomáhá odvádět vodu a chrání povrch před nepříznivými vlivy. Keramické ochrany laku kromě ochrany také zvyšují ochranu proti mechanickému poškození.

Autokosmetika pro blýskající se okna a skla

Pro dokonalou čistotu auta nesmíš zapomenout také na oblast oken a skel. Autokosmetika na mytí oken a skel auta zajistí lesk jako blesk. Čističe na okna spolu s mikrovláknovou utěrkou zbaví povrchy oken a skel všech nečistot a mastnoty. Tekuté stěrače vytvoří hydrofobní film, který zabrání udržení vody.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení