Powered by Smartsupp

Autokosmetika na péči o kola a pneumatiky

Čistá kola a pneumatiky jsou vizitkou každého auta. Důležitá je proto pravidelná péče pomocí profesionální autokosmetiky na péči o kola a pneumatiky. O dokonalou očistu se postarají čističe a šampony na kola v kombinaci s příslušenstvím na mytí kol. Zapomenout bys neměl ani na důležitou ochranu na disky.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Dokonalá očista kol

Poskytni kolům svojí káry dokonalou očistu. Čističe a šampony na kola si poradí s odstraněním brzdového prachu, polétavé rzi a další špíny. Čističe na kola s efektem přebarvení do ruda u železitých nečistot a do hněda u silničních nečistot slouží jako indikace typu nečistot. Šampony na kola účinně rozpouští nečistoty, usnadňuje mytí a připravuje kola pro další péči.

Důležitá péče a údržba pneumatik

Důležitou součástí péče a údržby pneumatik je také impregnace pneu. Zvolit si můžeš lesklé impregnace pneumatik nebo matné impregnace. Lesklá varianta dodá pneumatikám oslnivý lesk a oživí jejich vzhled. Matná varianta dodá pneumatikám tmavé zbarvení, které je možné vrstvit dle potřeby.

Autokosmetika pro ochranu disků kol

Po důkladném vyčištění kol a pneumatik přichází na řadu ochrana disků kol. Profesionální ochrana disků kol, vosky a syntetické ochrany na kola od auta vytváří účinnou ochrannou bariéru nejen před brzdovým prachem, ale i dalšími nečistotami.

Praktické vychytávky pro mytí kol

Během mytí kol a pneumatik oceníš nejrůznější praktické vychytávky v podobě příslušenství na mytí kol a pneumatik auta. Hodit se ti budou speciální kbelíky na mytí pneu, čistící kartáče na kola a pneu nebo detailingové štětce na mytí kol. Mycí rukavice z mikrovlákna ti navíc mytí kol zpříjemní. Aplikátor na pneu ti pomůže s aplikováním impregnačních přípravků.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení