Powered by Smartsupp

Autokosmetika a příslušenství na mytí motorového prostoru auta

Při mytí svojí káry se kromě interiéru a exteriéru zaměř také na mytí motorového prostoru auta, který si také zaslouží patřičnou pozornost. Čistý motor a motorový prostor by měl být základem pravidelné péče. Nedostatečné čištění motorového prostoru může mít navíc neblahé následky. Vyzbroj se proto kvalitní a účinnou autokosmetikou a příslušenstvím na mytí motoru a pusť se do toho.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Účinné čističe motorového prostoru auta

Účinné čističe motorového prostoru, jako jsou univerzální čističe nebo speciální čističe motorového prostoru se postarají o efektivní odstranění všech nečistot a důkladné odmaštění povrchů. Jsou skvělou volbou nejen pro profesionální detailery, ale i pro detailery začátečníky.

Ochrana a ošetření motorového prostoru

Kromě důkladné ho vyčištění je velmi důležité také ochrana a ošetření motoráku. Kvalitní ochrana a lesk na motorové díly účinně ošetří všechny díly, které jsou schované pod kapotou. Celému motorovému prostoru poskytne tato autokosmetika dlouhodobou ochranu a fantastický vzhled.

Příslušenství pro efektivní vyčištění motorového prostoru auta

Při čištění a údržbě motorového prostoru auta se ti bude hodit i praktické příslušenství, jako jsou například utěrky na motorový prostor, které jemně a šetrně vyčistí jakékoliv povrchy. Hodit se ti budou i štětce nebo aplikátory na motorový prostor.

Kompletní sady na čištění motoru

Kompletní sady na čištění motoru obsahují všechny nezbytné věci, které budeš potřebovat, jak pro mytí motorového prostoru auta, tak i pro následnou péči v podobě ochrany a ošetření. V sadě najdeš jak kvalitní autokosmetiku, tak i důležité příslušenství v podobě prémiových štětců a mikrovláknové utěrky.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení