Powered by Smartsupp

Autokosmetika na mytí oken a skel auta

Perfektně čistá okna a skla nejsou důležitá jen pro bezchybný vzhled tvého auta, ale jsou také klíčová pro bezpečnou a bezproblémovou jízdu. Dokonale čistá a blýskající se okna a skla auta nebudou problém s kvalitní a šetrnou autokosmetikou na mytí oken a skel auta. Vyzbroj se čističi oken, tekutými stěrači, rozmrazovači oken, leštěnkami na skla a také potřebným příslušenstvím na mytí oken a skel auta.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Dokonalé vyčištění oken a skel auta

Okna a skla auta dostávají někdy pořádně zabrat. Pravidelná údržba je důležitým krokem k perfektně čistému autu. Bezchybného mytí oken a skel auta docílíš pomocí autokosmetiky, která si poradí s každou špínou. Čističe na okna díky vyvážené směsi rozpouštědel odstraní veškeré nečistoty a dodají sklům lesk. Keramické čističe na okna navíc těmto povrchům poskytnou ochranu a dokáží odvádět vodu po dobu 2-3 měsíců.

Leštěnka pro lesk jako blesk

Leštěnky na skla auta díky dvojitému účinku mechanického a chemického čištění okna dokonale odmastí a navrátí jim čistotu z vnější i vnitřní strany. Leštěnka oknům a sklům navíc dodá lesk jako blesk.

Příslušenství pro mytí oken a skel auta

Při mytí oken a skel a auta využiješ také důležité příslušenství na mytí oken a skel. Nezbytným pomocníkem ti bude detailingová utěrka na čištění oken a skel na autě. Díky své jemnosti šetrně vyčistí tyto povrchy a nezanechává žádné šmouhy.

Tekuté stěrače pro efektivní odpuzování vody

O efektivní odpuzování vody se postarají tekuté stěrače na okna auta. Jde o jeden z nejlepších produktů na trhu. Na skleněném povrchu vytvářejí hydrofobní film, který zabraňuje vodě se na povrchu udržet. Zároveň tento přípravek také usnadňuje mytí oken a jejich další údržbu.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení