Powered by Smartsupp

Autokosmetika na ochranu laku auta

Základem pro udržení krásného vzhledu auta je kvalitní a pravidelná ochrana laku auta. Dokonale ochráněný lak se ti odvděčí nejen oslnivým leskem, ale také snadnější údržbou v budoucnu a menším ulpíváním špíny. V oblasti ochrany laku auta se můžeš spolehnout na keramické ochrany, vosky a sealanty nebo leštěnky s voskem.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Autokosmetika pro přípravu laku před voskováním

Před nanesením autokosmetiky na ochranu laku auta mysli i na důležitou přípravu laku na voskování. V tomto kroku přichází na řadu odmašťovače, glazury a maskovací pasty a čistící leštěnky. Jedině tak bude zajištěna maximální funkčnost ochrany.

Vosky a sealanty pro ochranu laku

Vosky a sealanty na ochranu laku auta jsou efektivní na všech odstínech barev. Propůjčí laku perfektní ochranu a účinné odpuzování vody. Zároveň se pyšní samočistícími vlastnostmi. Vosky pro ochranu laku auta mohou být tuhé, krémové nebo ve spreji. Speciální kategorií vosků jsou sealanty, vosky a ochrany na matné laky a ochrana na folie.

Keramické ochrany laku auta

Keramické ochrany a povlaky na lak auta se rozdělují podle délky výdrže na keramické ochrany s délkou výdrže 6-12 měsíců, 12 měsíců, 18 měsíců, 24 měsíců, 36 měsíců nebo 50 měsíců. Překvapí perfektní výdrží, pokročilou ochranou před vnějšími vlivy, efektivním odvodem vody a nečistot i maximálním leskem.

Příslušenství a sady na ochranu laku

Během péče o lak se ti bude hodit i nejrůznější příslušenství na ochranu laku auta. Nanášení přípravků usnadní utěrky na ochranu laku nebo aplikátory na ochranu laku. Pro sundání zbytků vosků z auta využiješ speciální kartáčky na čištění zbytků vosků z auta. Tyto vychytávky spolu s autokosmetikou najdeš také v kompletních sadách na ochranu laku auta.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení