Powered by Smartsupp

Autokosmetika pro čištění a detailing interiéru auta

Čištění interiéru může být poměrně velký oříšek, a to obzvlášť pokud jsi tuto činnost dlouho odkládal. S těmi správnými přípravky si to ale můžeš výrazně ulehčit. Autokosmetika pro čištění a detailing interiéru auta ti pomůže s tím, aby vnitřek tvojí káry byl zase jako ze žurnálu. Vyzbroj se čističi interiéru, příslušenstvím na čištěním a finálními detailery a pusťte se do toho.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Účinné čističe interiéru auta

Účinné univerzální čističe interiéru auta využiješ při čištění kůže, textilií i plastů. Poradí si nejen s běžným znečištěním, ale také s mastnými skvrnami, skvrnami od kouře nebo inkoustu a dalším podobným znečištěním. Pro péči o koberce a čalounění se ti budou hodit speciální čističe na koberce a čalounění, které účinně odstraní i extra usazené skvrny. Pokud se chceš pustit do čištění pomocí tepovače, tak v takovém případě sáhni po intenzivních čističích vhodných pro čištění tepovačem.

Příslušenství na čištění a detailing interiéru auta

Pro čištění a detailing interiéru auta využiješ i pár vychytávek ze sekce příslušenství na čištění a detailing interiéru auta. Pro zbavení povrchů zvířecích chlupů využiješ kartáče na chlupy, při mytí a leštění oceníš utěrky na čištění interiéru auta a detailingové štětce.

Kompletní sady na péči o interiér auta

Péči o interiér auta vám usnadní kompletní sady na péči o interiér auta. Tyto sady autokosmetiky pro čištění a údržbu interiéru auta obsahují čističe interiéru, detailery a praktické vychytávky v podobě mikrovláknové utěrky.

Finální detailery interiéru auta

Finální detailery interiéru auta účinně čistí povrchy, chrání je před ulpíváním prachu a zintenzivňují jejich barvy. Finální detailery jsou šetrné ke všem typů povrchů, jako je plast, vinyl, kov, kožené i gumové části.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení