Powered by Smartsupp

Autokosmetika pro mytí exteriéru auta

Začni s péčí o svoji káru už od exteriéru a poskytni jí kompletní očistu pomocí špičkové autokosmetiky pro mytí exteriéru auta. O dokonalou čistotu se postarají přípravky na předmytí a aktivní pěny, autošampony a další příslušenství pro mytí. Při čištění svého vozu můžeš vyzkoušet i inovativní metodu mytí bez vody, která je šetrné a ekologické.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Šetrné předmytí exteriéru jako základ péče

Základem kvalitního ručního mytí je důležitý krok v podobě předmytí auta. Efektivním předmytím pomocí aktivní pěny a dekontaminačních přípravků na předmytí odstraníš největší nečistoty včetně zaschlého hmyzu. Při následném mytí tak předejdeš nežádoucímu poškrábání laku.

Kvalitní autošampony pro mytí auta

Kvalitní autošampony na mytí exteriéru auta se postarají o bezchybné umytí. Neutrální autošampony bez příměsí neobsahují fosfáty ani rozpouštědla a jsou šetrné k naneseným voskům a nano povlakům. Autošampony s voskem kromě čištění pečují i o povrch laku a propůjčují mu jedinečný lesk. Keramické autošampony pro mytí exteriéru auta pomáhají udržovat keramickou ochranu v perfektním stavu.

Ekologické mytí bez vody

Dopřej své káře ekologické a šetrné mytí bez vody. Efektivní čistič karoserie se postará o důkladné zbavení všech nečistot, a to i bez následného oplachu. Díky speciálnímu složení pronikají čistící látky do hloubky. Čističe neobsahují abrazivní látky, které by mohly poškodit lak a nezanechávají jakékoliv stopy.

Příslušenství pro efektivní mytí exteriéru auta

Pro kvalitní a bezchybné umytí exteriéru auta se ti bude hodit i příslušenství pro mytí. Pro pohodlné mytí poslouží detailingové kbelíky s ochrannou vložkou, jemné mycí rukavice na mytí a detailing auta a ručníky na sušení.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení