Powered by Smartsupp

Autokosmetika pro renovaci a leštění světlometů auta

Během pravidelné údržby a mytí auta nezapomínej také na světlomety. I ty si zaslouží speciální péči. O tu se postará profesionální autokosmetika pro renovaci a leštění světlometů auta od ověřených značek. Kvalitní přípravky se postarají o odstranění rýh, škrábanců nebo prasklin, takže světlomety budou opět zářit novotou.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Světlomety auta zářící novotou

Zašlé světlomety patří mezi jeden z nešvarů aut. A právě z tohoto důvodu je důležité nejen pravidelné mytí, ale také péče o světlomety spočívající v jejich renovaci a leštění. Pořiď si kompletní sady na renovaci světlometů, leštěnky a keramickou ochranu, které navrátí světlometům potřebný lesk.

Praktické sady na renovaci světlometů

Praktická sada na renovaci světlometů obsahuje všechno potřebné k renovaci i silně poškozených světel nebo na jejich oživení. V prvním kroku speciální přípravek zbaví světlomety  zašednutí nebo zažloutnutí a škrábanců, zatímco v druhém kroku poskytne světlometům účinnou ochranu před vlivy způsobující nepěkný vzhled. Tyto sady oceníš především pro časově nenáročné použití.

Leštěnky na světlomety pro oslnivý lesk

Pro renovaci a leštění světlometů auta se ti budou hodit i speciální leštěnky. Profesionální finišovací leštěnku s minimálním obsahem abrazivních složek kromě světlometů využiješ na vyleštění laku do perfektního lesku. Poradí si i s odstraněním lehkých defektů.

Vysoce účinná keramická ochrana světel

Důležité je i použití keramické ochrany světlometů. Nano keramická ochrana čirých plastů si poradí s odstraněním oxidace a zažloutnutí. Vytvoří trvanlivý povlak na předních a zadních světlech nebo blinkrech. Obnovuje jejich průhlednost a prodlužuje životnost. Keramická ochrana tak poskytuje čištění i ochranu v jednom kroku.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení