Powered by Smartsupp

Brusné papíry a pady pro detailing auta

Perfektní lesk je základem dokonalého vzhledu auta. Lesk jako blesk nebude problém díky perfektní výbavě pro leštění a detailing auta. Pusť se do leštění zašlého laku svojí káry nebo do renovace světlometů, kterým kazí vzhled oxidace a zažloutnutí. Potřebovat k tomu budeš pár vychytávek určených k leštění a detailingu auta v podobě kvalitní a osvědčené autokosmetiky, maskovacích pásek, brusných papírů a padů a dalšího příslušenství pro leštění. Vyzkoušej brusné papíry a pady pro detailing auta od vyhlášených značek na trhu.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší

Brusné papíry a pady pro renovaci zoxidovaných světel

Brusné papíry a pady využiješ například pro renovaci zoxidovaných a zašlých světlometů. Ve spolupráci se speciální leštěnkou si poradí s odstraněním lehkých škrábanců, oxidace, zažloutnutí i jakýchkoliv skvrn a zanechá povrch ve vysokém lesku.

Brusné papíry a pady pro efektivní vyleštění zašlého laku

Brusné papíry a pady pro detailing auta využiješ třeba i pro efektivní vyleštění zašlého laku, který rázem získá nový a svěží vzhled. Pěnové brusné pady jsou navržené tak, aby efektivně odstraňovaly drobné škrábance, oxidaci a další poškození běžných typů laku auta.

Brusné papíry pro vibrační brusku nebo leštičku

Brusné papíry pro detailing auta se dají použít na vibrační brusku nebo excentrickou leštičku. Usnadní ti práci a ušetří čas během leštění zašlého laku auta nebo světlometů. Brusné papíry je možné upevnit na suchý zip podložky pro broušení.

Brusné pady na světlomety nebo hůře dostupná místa

Brusné pady pro detailing auta využiješ nejen při renovaci světlometů, ale také při broušení hůře dostupných míst karoserie auta. Brusný pad lze upevnit přímo na unašeč.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení