Powered by Smartsupp

Čističe karoserie a exteriéru auta

Vypucuj svoji káru, ať září čistotou do všech stran. Šetrné, ale přesto velmi účinné čističe karoserie a exteriéru auta zbaví jakékoli vnější povrchy i té nejzažranější špíny. Tvoje auto tak bude moci dělat ten nejlepší dojem. Vyzbroj se univerzálním čističem nebo víceúčelovým čističem, které precizně odvedou tu nejšpinavější práci.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Univerzální čistič karoserie a exteriéru

Intenzivní univerzální čistič karoserie a exteriéru auta s odmašťovací schopností nabízí dlouhou řadu čistících schopností. Je vhodný na nejrůznějších povrchy, ke kterým je účinný, ale přesto šetrný. Využiješ ho k čištění podběhů, kol, pneumatik, karoserie a dalších částí. Díky vysoké efektivitě dosáhne perfektních čistících výsledků i detailer začátečník.

Víceúčelový čistič pro exteriér a interiér

Víceúčelový čistič pro exteriér auta využiješ i pro čištění interiéru. Některé víceúčelové čističe karoserie a exteriéru auta jsou navíc vhodné i pro použití do tepovačů. Díky univerzálnímu použití je možné tento čistič pro exteriér a interiér použít na různé povrchy, ze kterých účinně odstraní všechny nečistoty.

Účinná čistící síla pro odstranění nečistot exteriéru

Profesionální čističe karoserie a exteriéru auta vynikají svojí účinnou čistící silou. Díky tomu efektivně odstraníši ty největší nečistoty. Kromě perfektní čistoty propůjčí povrchům čističe karoserie a exteriéru také příjemnou vůni.

Dokonalé odmaštění všech povrchů exteriéru

Detailingové čističe karoserie a exteriéru auta zajistí dokonalé odmaštění všech povrchů exteriéru ať už z podběhů, pneumatiky nebo motorového prostoru, ale i z hodně špinavých koberečků v autě, sedadel a palubní desky. Nejen špína a další nečistoty, ale ani mastné skvrny tak nebudou mít absolutně žádnou šanci.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení