Powered by Smartsupp

Čističe plátěné střechy kabrioletu

Aby tvůj kabriolet mohl na vyjížďkách zářit novotou, je důležité jeho údržbě věnovat pravidelnou a důkladnou péči. Nezapomeň se při údržbě zaměřit také na střechu. Plátěná střecha kabrioletu vyžaduje speciální a šetrnou péči v podobě efektivního vyčištění a následného ošetření. O účinné odstranění nečistot se postarají kvalitní čističe plátěné střechy kabrioletu.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší

Čističe plátěné střechy pro kompletní hloubkové vyčištění

Kvalitní čističe plátěné střechy se postarají efektivní a kompletní hloubkové vyčištění povrchu. Dokáží si poradit s odstraněním silnější špíny, nečistot od tvrdé vody, ptačího trusu, plísní a mechů nebo také mastných skvrn. Jakákoliv špína tak nebude mít absolutně žádnou šanci.

Navrácení původních barev střechy kabrioletu

Čistič na plátěnou střechu kabrioletu kromě efektivního odstranění nečistot zároveň také pomáhá udržovat střechu kabrioletu v původním fabrickém stavu a navrací původní barvy. Kromě toho také zanechává zářivý lesk. Střecha tvojí káry tak opět bude zářit čistotou a novotou.

Čističe plátěné střechy s maximální šetrností k povrchu

Vyzkoušej vysokou účinnost přípravku určeného pro péči o kabriolet. Čističe na plátěné střechy kabrioletů lze použít na všechny typy tkanin od plátna přes mohér až po plast, protože jsou maximálně šetrné k povrchu, takže se nemusíš obávat případného poškození.

Profesionální produkty pro detailery začátečníky i pokročilé

Není nad to, když máte pro péči o kabriolet k dispozici kvalitní autokosmetiku, na kterou se můžete spolehnout. Čističe plátěných střech kabrioletu patří mezi profesionální produkty, které jsou vhodné jak pro pokročilé detailery, tak i pro detailery začátečníky.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení