Powered by Smartsupp

Čističe vhodné pro čištění pomocí tepovače

Každý detailer ví, že čištění interiéru auta tepovačem je mnohem efektivnější. Dokáže dokonce nahradit i klasický vysavač. Tepovač se postará o precizní a hloubkové vyčištění sedaček, které díky svému výkonu perfektně odstraní všechny nečistoty. Pro čištění pomocí tepovače je vhodné používat speciální čističe určené právě k tomuto účelu. Stačí si vybrat variantu podle konkrétního povrchu, který budeš čistit.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Univerzální čističe vhodné pro čištění tepovačem

Nevíš, jaký použít čisti? Stačí sáhnout po univerzální variantě. Univerzální čističe pro čištění tepovačem jsou vhodné na všechny povrchy v interiéru auta. Hodí se i na čištění exteriéru. Hravě si poradí také s odstraněním zaschlého hmyzu. Univerzální čističe dokonale rozpouští mastnotu a dokáží odstranit i extrémní nečistoty.

Čističe na kůži, textilii a plasty

Čističe na kůži, textilii a plasty vhodné pro čištění pomocí tepovače se pyšní rychlým účinkem. Intenzivní čističe pro tepovače zatočí nejen s běžným znečištěním, ale také se znečištěním od olejů, tuků, sazí, kouře nebo dokonce i inkoustu. Navíc vyčištěné povrchy příjemně provoní.

Čističe na koberec a textil

Čističe na koberec a textil do tepovače účinně rozkládají silné znečištění a zároveň povrch oživí. Díky tomu je následně možné špínu jednoduše setřít. Textilu a kobercům navíc čistič na koberce a textil dodá příjemnou vůni.

Unikátní síla, která si poradí i s extrémní špínou

Kombinace tepovače a čističe určeného pro zvolené povrchy dokáže při čištění auta hotové zázraky. Čističe do tepovače vynikají svojí unikátní čistící silou, která si poradí i s extrémní špínou. Pro profesionální čističe interiéru navíc nejsou problém ani zaschlé skvrny.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení