Powered by Smartsupp

Detailingové kartáče na zvířecí chlupy v autě

Pokud občas převážíš svého čtyřnohého mazlíčka v autě, pak určitě sámi dobře víš, že jsou pak chlupy úplně všude a není příliš jednoduché se jich zbavit. Podobně je tomu i s dlouhými vlasy. Účinně odstranit chlupy, stejně tak i vlasy hravě zvládneš pomocí detailingových kartáčů na zvířecí chlupy v autě.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší

Detailingový kartáč pro efektivní vyčištění auta

Detailingový kartáč se postará o efektivní vyčištění interiéru auta, který je znečištěný vlasy nebo zvířecími chlupy. Strana s delšími štětinami zajistí účinné odstranění kratších chlupů, strana s kratšími štětinami se zase hodí na odstranění delších vlasů z čalounění.

Ergonomické držadlo pro pohodlné držení

Při práci s čistícími kartáči oceníš, když dobře padnou do ruky a příjemně se drží. Prémiové detailingové kartáče na zvířecí chlupy v autě mají ergonomické držadlo zajišťující pohodlné a šetrné vyčištění interiéru.

Kartáče na odstranění chlupů z různých povrchů

Kartáče na odstranění chlupů v autě si poradí s likvidací chlupů i vlasů z různých povrchů v interiéru tvého auta. Jemné štětiny jsou šetrné ke všem povrchů novodobých i veteránských aut, takže se nemusíš obávat jejich poškrábání a bez obav se tak můžeš pustit do dokonalé očisty.

Kartáč s magnetickým nábojem pro účinné čištění

Kartáč na zvířecí chlupy v autě vybavený magnetickým nábojem účinně zbaví všechny povrchy v autě zvířecích chlupů od vašeho čtyřnohého miláčka. Při kontaktu gumových štětin s kobercem nebo čalouněním dochází k přitahování záporně nabitých částic, tedy chlupů či vlasů, které zůstávají zachyceny v kartáči až do doby jejich odstranění.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení