Powered by Smartsupp

Detailingové štětce a kartáče na detailing auta

V základní výbavě každého detailera by neměly chybět detailingové štětce a kartáče na detailing auta. Dokáží hloubkově vyčistit jakýkoliv povrch bez škrábanců a dostanou se do všech spár. Vybav se čistícími štětci, kartáči na čištění, kartáči na kola a kartáči na chlupy, které ti pomůžou s důkladným odstraněním nečistot.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Čistící štětce na interiér a exteriér

Detailingové štětce na interiér jsou díky jemným štětinám vhodné pro bezpečné a šetrné čištění různých povrchů uvnitř auta. Detailingové štětce na exteriér jsou ideální volbou pro kompletní práci na exteriéru i hůře dostupných míst. S většími nečistotami si poradí štětce na největší špínu s extra hustými štětinami.

Kartáče na čištění textilu a čalounění

Kartáče na textil a čalounění pomohou šetrně vyčistí textilní povrchy, jako jsou sedačky, autosedačky, čalounění, látkové koberce a další podobné povrchy. Kartáče na kůži se štětinami z pravých koňských žíní šetrně, ale přesto účinně vyčistí všechny kožené povrchy od všech nečistot.

Kartáče na čištění disků kol auta

Kartáče na čištění disků kol auta s jemnými hustými vlákny bezchybně vydrhnou každé zákoutí pneumatik a disků. Spolu s účinným čističem tvoří jedinečné spojení a oslní tě mycí silou. Čistící kartáč na disky kola auta čistí šetrně, takže nemusíš mít obavy z nežádoucího poškrábání. Pomůže ti efektivně a účinně odstranit i tu nejhorší špínu, se kterou si oplach neporadil.

Kartáče na odstranění vlasů a chlupů

Kartáče na chlupy přitahují při kontaktu s čalouněním nebo koberci záporně nabité částice a díky tomu účinně odstraňuje vlasy a psí chlupy z interiéru auta. Delší štětiny kartáče jsou vhodné pro odstranění chlupů a vlasů z koberců a tkanin, kratší štětiny zase pro výplně sedaček.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení