Powered by Smartsupp

Detailingové tašky na autokosmetiku a příslušenství

Není nad to mít ve svých věcech pořádek. Chceš mít veškerou autokosmetiku a příslušenství pěkně přehledně na jednom místě? Skvělé řešení přinášejí stylové a praktické detailingové tašky s několika prostornými kapsami a přihrádkami. Díky tomu můžeš mít svoje nejčastěji používané produkty přehledně uspořádané a snadno přenositelné.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Šampony, čističe, utěrky a další přehledně na jednom místě

Profesionální detaileři se neobejdou bez spousty přípravků určených k mytí, leštění a další údržbě svojí káry. Všechny tyto věci můžeš nyní mít přehledně na jednom místě. Detailingové tašky na autokosmetiku a příslušenství jsou ovšem skvělou volbou i pro detailery začátečníky. Všechno potřebné pro údržbu svojí káry tak můžeš mít pěkně pohromadě.

Praktické vlastnosti, které u detailingové tašky oceníte

U detailingové tašky na autokosmetiku oceníš hned několik praktických vlastností. Především to je velké množství větších i menších kapes a přihrádek, které umožní uchovávat jednotlivé produkty odděleně. Další výhodou je také vypolstrovaný popruh, který ti usnadní přenášení tašky na autokosmetiku a příslušenství. Oceníš i větší prostor uprostřed tašky, do kterého se s přehledem vejde třeba leštička.

Igelitová taška pro přesun mokrých věcí

Problémem už nebude ani přesun mokrých a vlhkých detailingových utěrek, štětců a dalšího příslušenství. Pro tyto příležitosti je jako stvořená detailingová igelitka s logem. Která zabrání promočení a ušpinění běžné detailingové tašky.

Detailingové tašky na autokosmetiku v několika velikostech

Vyber si tašky pro detailery z několika různých velikostí. V nabídce nechybí menší ani větší a prostornější tašky pro ty, co potřebují mít přehledně po ruce nejpoužívanější autokosmetiku, nezbytné příslušenství a další doplňky pro péči o auto.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení