Powered by Smartsupp

Elektrické vysoušeče pro detailing auta

Už žádné sušící ručníky. Zjednoduš si sušení svého auta po mytí a objev výhody bezkontaktního sušení. Detailingové elektrické vysoušeče redukují možnost poškození povrchu na minimum. Elektrické vysoušeče pro detailing auta navíc nesnižují efektivitu nanesených sealantů a vosků.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Elektrické vysoušeče nadchnou silou i výkonem

Jak po umytí auta co nejrychleji usušit všechny mokré povrchy? Vsaď na kvalitního pomocníky v podobě vysoušeče pro detailing auta. Elektrický vysoušeč pro detailing auta tě okamžitě nadchne svou koňskou silou i perfektním výkonem. Díky tomu je praktickou a šetrnou alternativou sušících ručníků.

Vysoušeče pro bezkontaktní vysoušení všech povrchů

Detailingové vysoušeče skvěle poslouží pro bezkontaktní vysušení všech povrchů a míst, jako je karoserie, zádveří, zrcátka, kola, brzdové třmeny, nárazníky a další. Protože elektrický vysoušeč disponuje silným motorem, je sušení výrazně rychlejší, a to až 80x.

Vysoušeče pro nulové riziko škrábanců 

Elektrické vysoušeče pro detailing s jedinečnými sušícími výsledky na rozdíl od utěrek a ručníků minimalizují riziko vzniku jakýchkoliv poškození. Jde tedy o bezpečné, rychlé a efektivní vysoušení, které vám navíc ušetří i čas. Vysoušeče pro detailing auta jsou bezpečné i pro folie, matné povrchy, kov, sklo, chrom i plátno.

Další výhody, pro které si elektrické vysoušeče oblíbíte

Elektrické detailingové vysoušeče oceníš i pro několik dalších výhod. Těmi je kromě bezkontaktního sušení bez rizika poškrábání a silného výkonu také možnost osušení oblasti motoru jako prevence korozí, nastavitelná rychlost proudu vzduchu nebo možnost použití na jakékoliv povrchy. Výsledkem bude dokonale suchá kára připravená na další péči.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení