Powered by Smartsupp

Finální deatilery na exteriér auta s obsahem vosku

Ta správná péče o auto začíná od exteriéru. Máš za sebou důkladné umytí svojí káry? Po důkladném umytí exteriéru auta nezapomeň na důležitý finální detailing pro odstranění drobných nedostatků po umytí a zvýraznění lesku. Finální detailer na exteriér auta s obsahem vosku by neměl chybět ve výbavě žádného detailera.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Karnaubský vosk pro dechberoucí lesk

Víceúčelový finální detailer na exteriér auta s obsahem nejkvalitnějšího brazilského karnaubského vosku zajistí laku tvojí káry dechberoucí lesk. Pro jeho hydrofobní vlastnosti ho oceníš i ve fázi sušení auta. Finální detailer pomůže udržet krásný vzhled tvojí káry v době mezi voskováním.

Efektivní odstranění znečištění a stop po vodě

Finální detailery na exteriér auta s obsahem vosku si hravě poradí i s odstraněním lehčího znečištění, otisků prstů z laku, skla nebo chromu, a dokonce i stop po vodě. Práci s některými finálními detailery na exteriér auta ti zároveň zpříjemní zajímavá vůně přípravku, díky které bude jejich aplikace ještě více pohodlnější.

Pohodlné použití bez jakýchkoliv skvrn

Finální detailery s obsahem vosku oceníš nejen pro jejich efekt a účinek, ale také pro pohodlné použití. Snadno se aplikují, takže si s tím poradí i detaileři začátečníci. Při použití v chladném nebo horkém počasí navíc na rozdíl od běžných finálních detailerů ty profesionální nezanechávají nežádoucí skvrny nebo pruhy.

Ochrana laku, intenzivnější barva a maximum lesku

Finální detailer na exteriér s obsahem vosku poskytne špičkovou ochranu laku tvojí káry. Kromě toho také zvýrazňuje lesk a postará se i o intenzivnější barvu. Díky tomu se z něj stává vysoce efektivní a víceúčelový prostředek, který ocení nejeden detailer.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení