Powered by Smartsupp

Kartáče na čištění disků kol auta

Při kompletním myti svojí káry bys neměl zapomínat ani na pneumatiky a disky kol. Kromě kvalitní a účinné autokosmetiky určené na mytí disků kol auta se ti budou hodit i speciální kartáče na čištění disků kol auta, které ti pomohou účinně a efektivně odstranit i tu nejhorší špínu, se kterou si oplach neporadil.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Kartáče na čištění s jemnými hustými vlákny pro umytí každého zákoutí kol

Dopřej svým kolům maximálně šetrnou péči. Kartáče na čištění disků s jemnými hustými vlákny bezchybně umyjí každé zákoutí pneumatik a disků. Spolu s účinným čističem tvoří jedinečné spojení a oslní tě mycí silou. Čistící kartáč na disky kola auta čistí šetrně, takže nemusíš mít obavy z nežádoucího poškrábání.

Chemické a odolné čistící kartáče na disky kol

Se zašlou špínou si poradí chemické čistící kartáče na disky kol auta. Jsou maximálně odolné a vysoce účinné. K odstranění brzdového prachu a silniční špíně tak stačí velmi málo a kola budou opět zářit bezchybnou čistotou a leskem.

Jedinečná konstrukce kartáčů pro nepřekonatelnou kvalitu

Hledáš recept na dokonale čistá kola? Už nemusíš. Nepřekonatelnou kvalitou tě oslní jedinečná konstrukce čistících kartáčů na disky a pneumatiky. Inovativní čistící kartáč se hodí pro čištění brzdičů, vnitřní strany kol a paprsků. Spolu s čistícím prostředkem určeným na mytí kol odvedou naprosto precizní práci.

Čistící kartáče z jehněčí vlny pro dokonalou čistotu

Dokonalou čistotu poskytnou pneumatikám, diskům a dalším částem kol čistící kartáče z jehněčí vlny. Dlouhá rukojeť ti výrazně usnadní čištění a měkká čistící hlavice zajistí jemné, šetrné, ale přesto hloubkové vyčištění disků kol auta. Díky perfektní jemnosti kartáče nemusíš mít obavy z poškrábání náchylných povrchů.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení