Powered by Smartsupp

Kartáče na kůži a kožené sedačky v autě

Aby kožený interiér působil luxusním dojmem, je potřeba kožené povrchy udržovat v čistotě a ošetřovat je vhodnými přípravky na kůži. O perfektní vyčištění kůže a kožených sedaček se postará nejen kvalitní autokosmetika určená pro tento typ povrchu, ale také speciální kartáče na kůži a kožené sedačky v autě, které kůži jemně, šetrně, ale přesto účinně zbaví všech nečistot. Kůže tak v interiéru zůstane déle jako nová.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Ideální volba pro šetrné vyčištění kůže

Detailingový kartáč s ultra jemnými štětinami je ideální volbou pro šetrné a efektivní vyčištění kožených sedaček v autě. Ve spojení s profesionální autokosmetikou určenou k péči o kůži je dokonalou kombinací, která zajistí precizně odvedenou práci a bezchybný vzhled kožených povrchů.

Koňské žíně nebo kančí štětiny a ergonomická rukojeť

Kožený interiér v autě dostává pořádně zabrat. Prodluž kůži životnost správnou a pravidelnou péčí. Detailingové kartáče z jemných koňských žíní nebo kančích štětin jsou zárukou té nejlepší péče kožené povrchy. Díky ergonomické rukojeti z přírodního dřeva se ti navíc bude s kartáčem na kůži a kožené sedačky pohodlně pracovat.

Multifunkční kartáč na kůži i na textil

Detailingové kartáče na kůži a kožené sedačky v autě jsou svým použitím multifunkční. Kromě kožených povrchů je totiž využiješ i na textil a čalounění. Díky zaobleným hraném kartáče na kůži a textil se nemusíš obávat poškození čištěného materiálu.

Perfektní absorbování vlhkosti

U kartáče na kůži a kožené sedačky v autě oceníš i perfektní absorbování vlhkosti v jemných štětinách. To zaručuje naprosto precizní práci a tu nejlepší možnou péči o náchylné povrchy ve tvém autě. I za vlhka je navíc možný pohodlný úchop detailingového kartáče.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení