Powered by Smartsupp

Kbelíky pro mytí a detailing auta

Při mytí a detailingu auta se kromě kvalitní, šetrné a účinné autokosmetiky pro mytí neobejdeš také bez dalších praktických vychytávek, které mytí tvojí káry nejen usnadní, ale také zpříjemní. Mezi příslušenství pro mytí, které oceníš v mnoha ohledech patří i kbelíky pro mytí a detailing auta. Tento doplněk oceníte hned z několika důvodů. Kromě moderního designu je to především praktičnost, která dělá toto příslušenství nepostradatelným.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Dostatečně velký objem pro kompletní umytí auta

Kbelík, který musíš během mytí auta neustále vylévat a doplňovat? To už je minulostí. Speciální kbelík pro mytí a detailing se stane tvým nepostradatelným pomocníkem během mytí auta. Má zajímavý design v atraktivní černé nebo žluté barvě a nabízí dostatečně velký objem pro kompletní umytí auta.

Dva kbelíky pro nezbytné mytí dvoukýblovou metodou

Každý správný detailer ví, že mytí auta by mělo probíhat dvoukýblovou metodou. Jeden detailingový kbelík, konkrétně stylově žlutý, využiješ na mytí samotné a druhý v černé barvě využiješ na oplach. U detalingových kbelíků zároveň oceníš i více rysek od 2,5 do 15 l.

Ochranná vložka pro oddělení špinavé vody

Detailingové kbelíky pro mytí auta dokáží skvěle konkurovat obyčejným kbelíkům. Ty detailingové jsou totiž vybaveny ochrannou vložkou pro oddělení špinavé vody. Mytí tvojí káry tak bude mnohem efektivnější, protože špína zůstane u dna.

Praktické víko pro pohodlný přesun kbelíku

Pro případný přesun detailingového kbelíku pro mytí auta oceníš i praktické víko, které zabrání nechtěnému vylití. Víko se skládá ze dvou částí – obruče a šroubovacího víka. S připravenou vodou s mycím prostředkem si tak v klidu dojedeš třeba i rovnou na myčku.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení