Powered by Smartsupp

Kbelíky pro mytí a detailing disků kol a pneumatik

Mytí a detailing disků kol a pneumatik vyžaduje nejen potřebné úsilí, ale především také kvalitní a účinnou autokosmetiku pro mytí disků kol a pneumatik, která účinné odstraní veškerou špínu. Během čištění těchto míst se neobejdeš bez praktických vychytávek v podobě příslušenství na mytí kol, jako jsou kartáče na kola a pneu, mycí rukavice na kola nebo utěrky na čištění disků kol. Nepostradatelný pomocníkem jsou i kbelíky pro mytí a detaling disků kol a pneumatik.

Žádná položka

Jedna barva pro mytí a druhá pro oplach

Detaileři vědí, že mytí by mělo být prováděno dvoukýblovou metodou. Kbelíky pro mytí a detailing kol jsou právě proto k dostání ve dvou barvách. Kbelík žluté barvy s nápisem mytí využijetš pro mytí jako takové. Kbelík černé barvy s nápisem oplach oplach pak využiješ pro oplach umytých disků kol a pneumatik.

Praktická ochranná vložka do kbelíku

Čím je detailingový kbelík pro mytí disků kol a pneumatik speciální? Má totiž jednu skvělou vychytávku v podobě ochranné vložky. Ta efektivně oddělí špinavou vodu od čisté a špína se tak bude držet ve spodní části kbelíku. Díky tomu tak svoji káru můžeš umývat čistou vodou po delší dobu.

Ideální velikost s více ryskami

Namíchání mycího prostředku s vodou nikdy nebylo jednodušší. Detailingový kbelík s vložkou ti usnadní míchání vody se zvoleným přípravkem na mytí disků kol a pneumatik. Pro pohodlnější dávkování u detailingového kbelíku oceníš více rysek od 2,5 l až do 15 l.

Víko pro jednoduchý přesun kbelíku s vodou

Problémem nebude ani případný přesun kbelíku s napuštěnou vodou. Kbelík pro mytí a detailing disků kol a pneumatik s praktickým víkem zabrání nechtěnému vylití obsahu kbelíku, pokud ho povezeš třeba na myčku.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení