Powered by Smartsupp

Autokosmetika na péči, údržbu a lesk na pneumatiky

Při péči o auto si náležitou pozornost zaslouží také kola a pneumatiky. Kvalitní autokosmetika na péči, údržbu a lesk je dokonale zbaví veškerých nečistot a poskytne jim důležitou ochranu. Vsaď na osvědčené čističe pneumatik a důležitou impregnaci pneu a pusť se do údržby pneumatik svojí káry.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Účinné čističe na pneumatiky

Extra účinné a efektivní čističe pneumatik obsahují speciální složení, které perfektně přilne k povrchu pneumatik a na rozdíl od běžných čistících přípravků z nich nestéká. Speciální čistící produkty na pneumatiky mají dokonce i zabarvovací efekt. V případě, že se čistič pneumatik dostane do kontaktu s železitými nečistotami, zbarví se do ruda, při kontaktu se silničními nečistotami se zbarví dohněda.

Efektivní odstranění silniční špíny

Autokosmetika na údržbu pneumatik se postará o efektivní odstranění i té největší silniční špíny. Účinně dokáže odstranit nejen bláto, ale i brzdový prach nebo rez a další silniční nečistoty. S nanášením čističe pneumatik si poradí i detailer začátečník.

Matné impregnace na pneumatiky

Kromě pravidelného myti a čištění pneumatikám prospívá i impregnace, která je ochrání před působením vnějších vlivů. Matné impregnace na pneumatiky v jedné vrstvě poskytnou pneumatikám přirozeně matný a saténový povrch, a zároveň také ochranu před povětrnostními vlivy a ulpívání nečistot. Díky silikonové bázi přípravek neodlétává z povrchu. Obsažené UV inhibitory navíc prodlužují životnost pneumatik.

Lesklé impregnace na pneumatiky

Lesklé impregnace na pneumatiky dodají díky aplikování několika vrstev sealantu pneumatikám atraktivní lesk. Kromě toho také pneumatikám dodá ochrannou vrstvu, která je chrání před působením vnějších vlivů. To zároveň pomáhá zabránit přilnutí špíny.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení