Powered by Smartsupp

Vše pro leštění a detailing auta

Bezchybný lesk je nutnost. Dopřej své káře lesk jako blesk pomocí profesionální autokosmetiky na leštění a detailing auta. Vhodně zvolené přípravky pomohou docílit dokonalého lesku i začínajícím detailerům. Vyzbroj se účinnými pomocníky v podobě leštiček, leštících past, brusných papírů a padů a příslušenství pro leštění, se kterými dokážeš hotové zázraky.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Důkladná očista auta před leštěním a detailingem

Ještě předtím, než se pustíš do leštění a detailingu svého auta, neměl bys podcenit jeho důkladnou očistu. Ta je totiž polovinou úspěchu na cestě k perfektnímu lesku bez chybičky. Kromě běžného čištění se zaměř i na dekontaminaci laku. Pusť se nejprve do chemické dekontaminace pro odstranění brzdového prachu, polétavé rzi nebo asfaltu. Poté by měla následovat mechanická dekontaminace, ke které je jako stvořený clay. Teprve na dokonale čistém a hladkém povrchu se ti bude skvěle pracovat s leštičkou.

Maskovací pásky jako důležitá příprava před samotným leštěním

Před samotným leštěním jsou absolutní nutností profesionální samolepící maskovací pásky. Pomocí nich snadno zakryješ ty části karoserie, kterým by se měla leštička vyhnout. Jde o místa z plastů, gumová těsnění a další podobné části, které by se leštěním mohly poškodit.

Leštičky a příslušenství pro bezpečné leštění

O bezpečné leštění se postarají orbitální leštičky neboli excentrické, které patří ke standardu mezi leštičkami. Excentrický pohyb kotouče zabraňuje tvorbě hologramů na leštěném povrchu. 

Pady v kombinaci s leštícími pastami pro odstranění rýh a leštění

Vedle leštičky budeš potřebovat ještě pady a leštící pasty. Ty se rozdělují podle stupně hrubosti. Profesionální středně hrubá leštící pasta poslouží pro jednokrokové leštění. Hrubá leštící pasta zajistí odstranění hlubších rýh. Finišovací leštící pasta zajistí finální lesk.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení