Powered by Smartsupp

Leštěnky na auto s příměsí vosku

Při péči o exteriér svojí káry se kromě mytí exteriéru a čištění exteriéru zaměř také na důležitou ochranu laku. K tomu budeš potřebovat speciální autokosmetiku na ochranu laku, jakou jsou například vosky a sealanty, keramické ochrany, příslušenství a sady na ochranu laku nebo také speciální leštěnky na auto s příměsí vosku.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Leštěnka s voskem vše v jednom

Leštěnka s voskem vše v jednom patří mezi jednu z nejefektivnějších leštěnek na trhu vůbec. Díky příměsi pravého karnaubského vosku a glazury dodá laku tvojí káry hluboký a nepřekonatelný lesk. Dokáže si poradit s odstraněním oxidace i kontaminace pomocí čistících rozpouštědel. Kromě toho lak tvojí káry spolehlivě ochrání a zvýrazní barvy.

Leštěnka s vysokými čistícími účinky a dlouhou životností

Dopřej laku svého auta důkladnou péči a ochranu. Tekutá lehce abrazivní leštěnka na auto s příměsí vosku se pyšní vysokými čistícími účinky a dlouhou životností. Poradí si s odstraněním menších skvrn a nečistot a zajistí oslnivý lesk.  Tuto leštěnku na auto s příměsí vosku oceníš i pro snadné a pohodlné nanášení.

Leštěnka na auto pro odstranění drobných škrábanců

Leštěnky na auto s příměsí vosku si hravě poradí i s odstraněním drobných škrábanců a hologramů na laku tvojí káry, takže ti už tyto nedokonalosti nebudou dělat vrásky. Navíc poskytnou právě ošetřenému laku maximální ochranu, skvělou hloubku lesku a dokonalý efekt.

Leštěnky pro výborný efekt na teplých a tmavých barvách

Užij si pohled na dokonale nablýskanou a vyleštěnou káru. Po aplikaci leštěnky s příměsí vosku se na úžasný lesk nebudeš moct vynadívat. Leštěnky na auto s příměsí karnaubského vosku vytváří obzvlášť skvělý efekt především na teplých a tmavých barvách, a to s maximální šetrností.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení