Powered by Smartsupp

Leštěnky na výfuky a kovy na autě

Při údržbě exteriéru svojí káry nezapomínej také na části, jako jsou výfuky a kovy. Jejich zašlý a mdlý vzhled by jen zbytečně kazil jinak dokonalý vzhled auta. Pro dokonalý vzhled výfuků a kovových částí na, jako jsou koncovky výfuku, nášlapy, rámy nebo další části, se ti budou hodit leštěnky na výfuky a kovy v kombinaci s jemnou mikrovláknovou utěrkou nebo mikrovláknovým aplikátorem.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Ideální volba pro čištění a leštění kovových částí na autě

Leštěnka na výfuky a kovy na autě je ideální volbou pro čištění a leštění nejrůznějších kovových a chromových částí na autě. V jednom jediném kroku tento přípravek zvládne nejen odstranění všech nečistot, ale také se postará o dokonalý lesk.

Leštěnky na výfuky a kovy pro čistotu, lesk a ochranu

Leštěnky na výfuky a kovové části na autě se postarají o dokonalou čistotu a lesk těchto částí. Kromě toho jim leštěnka zároveň i poskytne důležitou ochranu před působením nejrůznějších vnějších vlivů. Díky tomu tak budou výfuky a kovy zářit čistotou delší dobu.

Leštěnky na výfuky a kovy pro profi detailery i začátečníky

Vdechni výfukům a kovovým částem svojí káry nový život. Špína a mdlý vzhled nebudou mít absolutně žádnou šanci. Leštěnky na výfuky a kovy jsou ideální volbou nejen pro profesionální detailery, ale díky lehkosti aplikace si s tímto typem autokosmetiky hravě poradí i detaileři začátečníci.

Leštěnka a aplikátor nebo utěrka pro dokonalý vzhled

Vyzbroj se nejen leštěnkou, ale i důležitým příslušenstvím pro efektivní a pohodlnou práci. Leštěnky na výfuky a kovy na autě v kombinaci s mikrovláknovým aplikátorem nebo utěrkou z mikrovlákna zajistí těmto částem naprosto dokonalý vzhled.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení