Powered by Smartsupp

Leštěnky na skla auta

Při péči o exteriér svojí káry nezapomínej také na důležitou a často opomíjenou část, jako jsou okna a skla. Ani sebevíc vydrbané auto totiž nebude vypadat dokonale bez blýskajících se oken a skel beze šmouh. Vybav se nepostradatelnými pomocníky v podobě autokosmetiky na mytí oken a skel auta a příslušenství na okna. Nepostradatelnou součástí výbavy detailera jsou bezpochyby leštěnky na skla auta, které se spolu s mikrovláknovým aplikátorem nebo utěrkou postarají o perfektní čistotu a lesk beze šmouh.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší

Leštěnky na skla auta jako další krok po umytí 

Leštěnky na skla auta jsou dalším krokem po dokonalém umytí oken a skel autošamponem. Po použití tohoto přípravku se tak můžeš spolehnout na dokonalou čistotu, která je základem pro perfektní vzhled tvojí káry.

Leštěnky na skla auta pro dokonalou čistotu a lesk

Průzračně čistá okna a skla už nemusí být jen pouhým snem. Stačí jen pravidelná údržba pomocí těch správných přípravků. Leštěnka na skla auta ti pomůže dosáhnout dokonalé čistoty a lesku beze šmouh. Užij si pohled na perfektně čistá okna a skla bez vodního kamene a dalších nežádoucích skvrn.

Leštěnka jako příprava před aplikací tekutých stěračů

Leštěnka na skla auta se nejen postará o bezchybný a zářivý lesk těchto ploch. Je zároveň také perfektní přípravou před aplikací nepostradatelných tekutých stěračů nebo keramické ochrany. Díky takovéto přípravě budou tekuté stěrače i keramická ochrana více efektivní.

Leštěnky na skla auta v kombinaci s aplikátorem či utěrkou

Leštěnky na skla auta jsou spolu s mikrovláknovým aplikátorem nebo utěrkou z mikrovlákna dokonalým kombem na cestě k perfektně čistým a blýskajícím se oknům a sklům tvojí káry.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení