Powered by Smartsupp

Lešticí kotouče na detailing

Toužíš po dokonalém lesku svojí káry? Bezchybný lesk zajistí nejen kvalitní kosmetika, ale také další vychytávky. Vybav se těmi nejlepšími pomocníky pro leštění. Hodit se ti budou leštičky, leštící pasty, maskovací pásky, brusné papíry a pady, příslušenství pro leštění nebo také leštící kotouče na detailing. Vyber si všechno potřebné pro leštění automobilu na jednom místě.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Dokonalé kombo pro efektivní leštění

Dokonalou kombinací pro efektivní leštění auta jsou leštící pasty společně s leštícími kotouči. Ty mohou být pěnové nebo vlněné. Nejoblíbenější volbou jsou pěnové leštící kotouče, které si oblíbíš i pro snadnou údržbu. Vyber si leštící kotouče podle hrubosti, rozměru unašeče nebo z široké nabídky ověřených značek a nezapomeň se vybavit také příslušenstvím k leštícím kotoučům.

Leštící kotouče podle hrubosti

Leštící kotouče je nutné vybírat především podle typu leštící pasty. V nabídce najdeš různé leštící kotouče podle hrubosti, jako jsou jednokrokové kotouče, hrubé kotouče, střední kotouče a jemné kotouče. Tvrdší leštící kotouče se vyznačují vyššími korekčními schopnostmi, zatímco měkčí leštící kotouče jsou ideální volbou pro dosažení maximálního zrcadlového lesku.

Leštící kotouče podle rozměru unašeče

Leštící kotouč se kromě typu hrubosti liší také v závislosti na rozměru unašeče. Leštící kotouče na detailing podle rozměru unašeče jsou dostupné ve variantě kotouče pro 75 mm a kotouče pro 125 mm.

Příslušenství k leštícím kotoučům

Mezi praktické a nepostradatelné příslušenství ke kotoučům patří například kartáče na kotouče a lubrikanty na kotouče. Kartáč využiješ na efektivní vyčištění kotoučů, zatímco lubrikant skvěle funguje jako mazivo na všechny typy kotoučů.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení