Powered by Smartsupp

Lubrikanty pod clay dekontaminaci laku auta

Dokonale čistý a blýskající se lak je nezbytným krokem k perfektně vypadající káře. Chceš se pustit do hloubkového čištění a dekontaminace laku svojí káry pomocí clay? V takovém případě se neobejdeš bez kvalitního lubrikantu. Lubrikanty pod clay pro dekontaminaci laku auta jsou nezbytnými pomocníky při hloubkovém čištění laku pomocí clay.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Lubrikant jako účinné mazivo s dlouhou životností

Lubrikanty pod clay jsou velice praktickým pomocníkem pro údržbu laku auta. Jedná se o velice účinné mazivo s dlouhou životností. Pomáhají dostávat nečistoty do claye, takže je dekontaminace laku mnohem efektivnější a pohodlnější.

Lubrikant pod clay pro čištění laku bez poškrábání

Clay je jako stvořený pro účinnou mechanickou dekontaminaci. Mnohonásobně lepších výsledků ovšem dosáhneš v kombinaci s použitím lubrikantu. Lubrikant je při clayování důležitý především z toho důvodu, že zabraňuje možnému poškrábání laku. Kromě toho se také lubrikant pod clay postará o to, aby clay po laku klouzal maximálně hladce a efektivně odstraňoval všechny nečistoty.

Lubrikant pro dokonalou hladkost laku

Lubrikant pod clay pro dekontaminaci laku kromě efektivního odstranění nečistot z laku a klouzání po povrchu zajišťuje také dokonalou hladkost laku. Po dokončeném clayování je tak povrch laku krásně hladký a připravený na aplikaci vosku nebo jiné podobné ochrany laku.

Jednoduchá aplikace i pro detailery začátečníky

Lubrikant pod clay pro dekontaminaci laku auta ocení pro jednoduchou aplikaci i detaileři začátečníci. V první řadě je ovšem nutné mít provedenou důkladnou chemickou dekontaminaci, během které byly odstraněny stopy od asfaltu nebo polétavá rez. Lubrikujícího přípravku použij raději více než méně. Na clay nikdy netlač a používej pohyb sem a tam, nikoliv kruhové pohyby.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení