Powered by Smartsupp

Modulární plastová podlaha do garáže nebo studia

Během péče o auto oceníš nejrůznější praktické vychytávky v podobě vybavení garáže, které ti údržbu pomůže zjednodušit. Kromě podložek pod kolena, osvětlení nebo detailingových sedátek je to také modulární plastová podlaha do garáže nebo studia, kterou si můžeš různě poskládat podle svých momentálních potřeb. Kromě praktického hlediska je modulární plastová podlaha i zajímavým stylovým doplňkem do garáže nebo detailingového studia.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Designové a odolné zpracování modulární podlahy

Modulární plastové podlahy do garáže nebo studie na první pohled zaujmou svým nápaditým designem a provedením. Zpracování plastové modulární podlahy je extrémně odolné a kvalitní, takže perfektně vzdoruje nejrůznějším nepříznivým vlivům v podobě nečistot nebo UV záření.

Různé barevné varianty plastové podlahy do garáže

Plastové podlahy do garáže nebo studia jsou dostupné v různých barevných variantách. Modulární plastové podlahy si tak můžeš libovolně poskládat podle své fantazie. Kromě neutrálních barevných odstínů nechybí ani zářivé barvy, které v kombinaci s černou nebo šedou vytváří zajímavý efekt.

Modulární plastové podlahy s efektem šachovnice

Co takhle si garáž trochu vytunit praktickým a designovým vybavením garáže? Modulární plastová podlaha má zajímavý efekt šachovnice, která vytváří jedinečný vizuální efekt. Stane se tak stylovým doplňkem vaší garáže nebo detailingového studia.

Efektivní zachytávání nečistot z povrchu podlahy

Modulární plastové podlahy do garáže nebo studia účinně zachytávají všechny kapaliny a další nečistoty, které procházejí povrchem podlahy. Povrch modulární podlahy tak zůstává suchý a protiskluzový za každé situace. Podlaha se navíc velice snadno čistí.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení