Powered by Smartsupp

Ochrana disků kol, vosky a syntetické ochrany na kola od auta

Dokonale čistá a perfektně naleštěná blýskající se kára nemusí být jen snem, ale může se stát realitou. Nejen lak auta, ale také disky kol a kola si zaslouží speciální péči a ochranu před působením vnějších vlivů. Speciální autokosmetika se postará o potřebnou ochranu a o to, aby kola zářila čistotou. Ochrana disků kol, vosky a syntetické ochrany na kola od auta pomáhají vytvářet účinnou bariéru nejen před brzdovým prachem, ale i dalšími nečistotami.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Ruční mytí praha 20

Ochranné vosky na kola od auta

Ochranné vosky na kola od auta vytváří na kolech účinnou ochranu před brzdovým prachem, asfaltem, silniční špínou a dalšími nečistotami. Syntetické ochranné vosky tak pomáhají usnadnit čištění kol, která zároveň vydrží čistá mnohem delší dobu. Ochranný vosk je šetrný k různým povrchům a hodí se také  k aplikaci na brzdové třmeny.

Efektivní keramická ochrana kol

Efektivní keramická ochrana kol je univerzálním produktem pro všechny typy ráfků, a to na lesklé i matné povrchy. Speciální keramický nanopovlak je odolný vůči vysokým teplotám. Keramická ochrana kol auta navíc účinně odpuzuje vodu a dá se dokonce i vrstvit, čímž se prodlouží jeho trvanlivost a účinnost.

Dlouhotrvající ochrana a lesk disků kol v jednom jediném kroku

Kola s leskem jako blesk na dlouhou dobu už nemusí být jen snem. Se speciální autokosmetikou to bude hračka. Přípravky určené pro ochranu disků kol poskytují dlouhotrvající ochranu a lesk v jednom jediném kroku.

Snadná aplikace přípravků

Není nad to, když si údržbu tvojí káry můžeš alespoň trochu usnadnit. U přípravků na ochranu disků kol, vosků a syntetické ochrany na kola auta kromě efektivního účinku oceníš také snadnou aplikaci pomocí utěrky z mikrovlákna.

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení