Powered by Smartsupp

Sada dekontaminačních hlín CarPro 3 Clays

Sada dekontaminačních hlín CarPro 3 Clays

CarPro 3 Clays je sada tří 100g čistících clay hmot (ultra jemná, jemná, střední) pro dekontaminaci laku. Odstraňuje polétavou rez, asfalt, oxidaci a další nečistoty. Vhodná na lak, kola, sklo, chrom. Ideální po chemické dekontaminaci. Celý popis

Kód produktu: 102-CP_2
Kdy zboží obdržíš?
Na objednávku
Prodejna Praha 10
Na objednávku
MEGA HALA Praha 20
Na objednávku
599 Kč
(569 Kč pro registrované)
ks
Objednej ještě za 2 000 Kč a získáš dopravu ZDARMA
Doplňkové služby
Hodina konzultace na cokoli co potřebuješ vědět

Ať už úplně začínáš nebo jsi pokročilý a chceš se posunout. Probereme cokoliv z detailingu co zrovna potřebuješ dělat na autě.

850 Kč / hod.
Akademická 5
Prodejna Praha 10
Po-Út
10:00 - 17:00 h
St
10:00 - 19:00 h
Čt-Pá
10:00 - 17:00 h
So
11:00 - 13:00 h
napiš nám kdykoliv

Máš zkušenosti s tímto produktem?

Ostatní budou rádi za tvůj názor
Napsat recenzi

Sada dekontaminačních hlín CarPro 3 Clays pro dokonalý detailing

CarPro 3 Clays je kompletní sada tří 100g čistících clay hmot určených pro dekontaminaci laku - ultra jemná, jemná a střední. Tato sada je ideální volbou pro všechny, kdo se věnují autokosmetice a detailingu, a chtějí dosáhnout perfektního výsledku.

Vlastnosti a výhody sady CarPro 3 Clays

Tato cenově atraktivní a praktická sada obsahuje tři různé clay hmoty - ultra jemnou, jemnou a střední, každou o hmotnosti 100 g. Clay hmota mechanicky odstraňuje polétavou rez, zbytky asfaltu, oxidaci a další akumulované nečistoty, které zůstávají i po umytí a způsobují hrubost a ztrátu lesku. Clay hmota je schopna odstranit i přestřiky po lakování.

Po dekontaminaci je lak zbaven cizorodých těles, je krásně hladký a připravený k leštění či voskování. Clay hmota je vhodná nejen na lak, ale i na kola, sklo a chrom. Mechanická dekontaminace je ideální jako další krok po chemické dekontaminaci (např. CarPro IronX, CarPro TarX).

Jednotlivé verze clay hmot

 1. Ultra jemná - Používá se pro pravidelnou dekontaminaci, pokud lak nebude následně strojně leštěn. Ultra jemné složení je určeno pro citlivé, měkčí laky.
 2. Jemná - Používá se pro pravidelnou dekontaminaci, pokud lak nebude následně strojně leštěn. Tato verze je vhodná pro kvalitní tvrdé laky a má větší účinnost než ultra jemná.
 3. Střední - Ideální pro účinné vyčištění laku před strojním leštěním. Účinnější složení zaručuje efektivnější práci.

Postup při práci s CarPro 3 Clays

 1. Připravte si do rozprašovače vhodný lubrikant určený pro clay hmotu. Nepoužívejte saponáty - ty clay hmotu poškozují a snižují její životnost.
 2. Vůz důkladně umyjte. Není však potřeba sušit.
 3. Oddělte 1/2 až 1/3 clay hmoty, prohněťte ji či zahřejte v dlani, aby byla vláčná.
 4. Nyní postupujte po malých částech:
  • Čištěnou plochu dostatečně zvlhčete lubrikantem.
  • Clay hmotou lehce přejíždějte rovnoběžnými tahy po laku, aniž byste vyvíjeli jakýkoliv tlak. Zpočátku ucítíte, jak hmota po laku drhne - to jak odstraňuje nečistoty. Pokračujte tak dlouho, dokud nebude hmota po laku klouzat úplně hladce.
  • Během práce kontrolujte znečištění pracovní plochy clay hmoty. Jakmile je znečištěná, přehněte ji, čímž získáte opět čistou pracovní plochu.
  • Vyčištěnou plochu znovu lehce zvlhčete lubrikantem a jemně vytřete vhodnou utěrkou z mikrovlákna.
  • Pokračujte na další sekci.

Obsah balení a cena

Obsah balení: 3x 100 g claye. Cena za sadu je velmi příznivá, což činí tuto sadu skvělou volbou pro každého, kdo se věnuje autokosmetice a detailingu.

Služby MEGADETAIL

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
Sada dekontaminačních hlín CarPro 3 Clays
Na objednávku
599 Kč
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení