Powered by Smartsupp

CarPro CQUARTZ UK 3.0 50 ml + Reload

CarPro CQUARTZ UK 3.0 50 ml + Reload

Keramická ochrana laku, 50 ml, aplikátor, 4x suede, Reload 100 ml Celý popis

Kód produktu: 102-CP_10CQK50K
Kdy zboží obdržíš?
Na objednávku
Prodejna Praha 10
Na objednávku
MEGA HALA Praha 20
Na objednávku
2 459 Kč
(2 336 Kč pro registrované)
ks
Objednej ještě za 2 000 Kč a získáš dopravu ZDARMA
Doplňkové služby
Hodina konzultace na cokoli co potřebuješ vědět

Ať už úplně začínáš nebo jsi pokročilý a chceš se posunout. Probereme cokoliv z detailingu co zrovna potřebuješ dělat na autě.

850 Kč / hod.
Akademická 5
Prodejna Praha 10
Po-Út
10:00 - 17:00 h
St
10:00 - 19:00 h
Čt-Pá
10:00 - 17:00 h
So
11:00 - 13:00 h
napiš nám kdykoliv

Máš zkušenosti s tímto produktem?

Ostatní budou rádi za tvůj názor
Napsat recenzi

CarPro CQUARTZ UK 3.0 50 ml je nejodolnější běžně prodejný keramický povlak na lak automobilu s životností až 2 roky v sadě s 100 ml keramickým sealantem Reload.

 1. Konečně velmi snadné rozlešťování za každého počasí a bez rizika přeschnutí. Novinka byla navržena pro bezproblémovou aplikaci v širokém rozsahu teplot - od 5 do 40°C! Rozlešťování jde stejně dobře hned, i po několika minutách.
 2. Ještě vyšší lesk, ještě účinnější odvod vody.
 3. Ještě vyšší chemická odolnost: nyní odolává silně kyselým i vysoce zásaditým chemickým látkám (pH 3 - pH 14)! Vylepšena byla i odolnost vůči soli.

Základní vlastnosti keramického povlaku Carpro CQUARTZ UK 3.0

CarPro CQUARTZ UK 3.0 je moderní keramický nanopovlak poslední generace, který po aplikaci vytváří silnou vrstvu oxidu křemičitého (tedy skla) a poskytuje nejlepší možnou ochranu laku.

Materiál obsahuje 70% oxidu křemičitého (SiO2) o čistotě 99.9% - tedy jednoho z nejtvrdších materiálů vůbec. Díky tomu zvyšuje mechanickou odolnost laku a do vysoké míry ho chrání před poškrábáním. Vyniká perfektní propustností světla a dává laku krásný sklovitý lesk, který nemá konkurenci. Molekulární vazba k povrchu zajišťuje povlaku dlouhou životnost.

Díky své cíleně naprogramované 3D molekulární struktuře tvoří povlak CarPro CQUARTZ UK 3.0 funkční povrch (tzv. lotosový efekt), který má vynikající vodoodpudivost (kontaktní úhel smáčení je 110°) a samočistící schopnosti - spolu s antistatickými vlastnostmi tak výrazně snižuje ulpívání nečistot a usnadňuje mytí. Chrání před zvětráváním, UV zářením, organickými i anorganickými agresivními látkami, naftou, kyselinami i zásaditými látkami (např. agresivními čističi).

CarPro CQUARTZ UK 3.0 se od konkurence odlišuje snadnou a rychlou aplikací. Klíčovou vlastností je rychlé schnutí, které eliminuje prodlevu mezi nanášením a rozlešťováním zaschlého filmu. Žádné měření času a žádné čekání znamená při dobře zvládnutém pracovním postupu velmi příjemnou a snadnou aplikaci.

Bezprostředně po nanesení začíná reakce povlaku se vzduchem a formování 3D molekulární struktury. Působením tepla pak nanopovlak postupně zvyšuje svoji tvrdost.

Povlak CQUARTZ UK 3.0 je možné aplikovat ve vícero vrstvách (doporučujeme max 2 vrstvy). Při síle jedné vrstvy cca 1 - 2 mikrony je tak možné dosáhnout opravdu výrazné míry ochrany, lesku a životnosti. Díky síle povlaku dokáže CQUARTZ CQUK vyplňovat a skrývat jemné vady laku.

Jak aplikovat Carpro CQUARTZ UK 3.0?

 1. Důkladně povrch umýjte a proveďte dekontaminaci
 2. Před samotnou aplikací povrch odmastěte
 3. Lahvičku řádně poklepejte
 4. Přípravek nanášejte vždy jen na jeden díl zároveň a to dvěma navvzájem kolmými směry
 5. Ponechte na laku uzrát do okamžiku, dokud tahy nezískají duhový nádeh
 6. Pečlivě vyleštěte jemnou a savou mikrovláknovou utěrkou

Sada keramického sealantu obsahuje

 • 1x lahvičku s přípravkem CarPro CQUARTZ UK 3.0 50 ml
 • 1x CarPro CQUARTZ aplikátor (standardní velikost)
 • 4x CarPro aplikační mikrovláknové utěrky Suede 10x10 cm
 • 1x CarPro mikrovláknová utěrka Suede
 • 1x CarPro Reload 100 ml

Cena za 1ks

Služby MEGADETAIL

Ověřeno zákazníky

100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
4,9
celková spokojenost s obchodem
2,2 průměrná doba dodání ve dnech
CarPro CQUARTZ UK 3.0 50 ml + Reload
Na objednávku
2 459 Kč
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení