Detailingový štětec z kančích žíní na obtížně dostupná místa v interiéru

Detailingový štětec z kančích žíní na obtížně dostupná místa v interiéru

Kdy zboží obdržíš?
E-shop
Na objednávku
Prodejna Praha 10
Na objednávku
MEGA HALA Praha 9
Na objednávku
299 Kč
(284 Kč pro registrované)
ks
Doprava zdarma
zbývá nakoupit za 2 000 Kč
Kód produktu: 101-B-15 Do oblíbených
Akademická 5
Prodejna Praha 10
Po-Út
10:00 - 17:00 h
St
10:00 - 19:00 h
Čt-Pá
10:00 - 17:00 h
napiš nám kdykoliv

Hodnocení produktu

Nejobtížněji dostupné místo v autě na vyčištění je to, kde se spodní okraj čelního skla setkává s palubní deskou. Nachytává se tam množství prachu a je téměř nemožné najít vhodný nástroj, kterým by bylo možné dostat nečistoty pryč. A ten samý problém platí i u zadního skla.

Naštěstí ale máme pro tento problém perfektní řešení - jeden palec široký štětec 1" Round Detailing Brush! S ním se dostanete i do takto obtížně dostupných míst a odstraníte z nich i to poslední zrnko prachu, a vaše auto tak bude skutečně úplně čisté!

Držadlo tohoto štětce měří 25 cm, takže se s ním dostanete do každého zákoutí v interiéru auta, a to i v případě, že nemáte dostatečně dlouhé ruce. Dřevěné držadlo se na konci zužuje, což usnadňuje práci se štětcem. Široká plastová hlava pevně svírá štětiny štětce, a zároveň je zcela bezpečná a šetrná při kontaktu s kterýmkoli typem povrchu v interiéru auta.

Štětec je vyroben z pravých kančích žíní, které se na koncích zužují. Tím je dosaženo maximální jemnosti a šetrnosti, takže se nemusíte bát poškrábání choulostivých povrchů v interiéru, např. čirých plastů. Hlava štětce má 2,5 cm v průměru (1"), takže při práci zajistí pokrytí dostatečně velké plochy.

Použijte tento štětec na čištění výdechů ventilace i spár mezi jednotlivými díly - tedy všude tam, kam se nedostane vysavač. Vlákna jsou dostatečně pevná, aby odstranila prach a nečistoty, ale dostatečně jemná, aby nepoškodila povrchy, které lze snadno poškrábat, např. čiré plasty.

Držadlo má na konci otvor pro jednoduché zavěšení štětce kdekoli v dílně či garáži.

Zaútočte na prach a nečistoty všude tam, kde se mohou schovávat před běžnými čisticími nástroji - ve všech štěrbinách, zákoutích a rozích!

Doporučené použití: všechna obtížně dostupná místa v interiéru auta (spára mezi čelním sklem a palubní deskou, štěrbiny, zákoutí apod.)

Doporučené produkty pro čištění:

  • D101 Meguiar's All Purpose Cleaner
  • D149 Meguiar's Quik Interior Detailer
  • G9416 Meguiar's Carpet & Interior Cleaner
  • G13616 Meguiar's Quik Interior Detailer
  • MB0714 Meguiar's Mirror Bright Vinyl & Rubber Treatment
  • G9624 Meguiar's All Purpose Cleaner
  • a další

Rozměry: 30 x 2,5 cm

Délka štětin: cca 5 cm

   

  Služby MEGADETAIL

  Ověřeno zákazníky

  100% zákazníků doporučuje náš e‑shop na základě recenzí.
  4,9
  celková spokojenost s obchodem
  2,2 průměrná doba dodání ve dnech
  Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení