Autokosmetika, detailing shop s nádhernou kamennou prodejnou a jediné profi detailing studio k pronájmu v Praze

MEGA DETAIL je banda jasných magorů do aut. Autokosmetiku a detailing sortiment jsme ve velkém zkoušeli a dávali na vlastní káry. Pak jsme se rozhodli dát dohromady e-shop s malou výdejnou. No a teď je z toho tenhle masakr v podobě e-shopu, kamenné prodejny v Praze a Opavě a k tomu ještě MEGA HALA přímo v Praze.

Rádi pečujeme o naše vlastní auta a co si budeme povídat, těch pár chvil, kdy je kára čerstvě čistá a uvnitř čeká vyvoněný interiér je prostě boží. Proto na prodejně a i v e-shopu držíme převážně jen produkty, se kterými máme nějakou zkušenost a značkám věříme.

Autokosmetika je plán, jak vést válku proti havěti na cestě.

Mít káru čistou a vyvoněnou je základ, abychom se v ní dobře cítili, jenže nás to na místě nikdy dlouho neudrží a nutí nás to vzít káru a jít sjíždět zatáčky, takže mouchy a všemožná havěť klepající se uprostřed vozovky se zlomyslným plánem rozprsknout se přes čerstvě naleštěnou kapotu nebo perfektně vyčištěné sklo číhá na každém metru.

Naštěstí, na to je řešení a je ho spousta, takže pořád je co zkoušet, testovat a neustále jsou novinky ve světě autokosmetiky a detailingu, které podrobují hmyz na cestách stále těžším zkouškám.

Když něco děláme, tak se vší parádou

Začali jsme tím, že jsme si otevřeli e-shop s detailingem a autokosmetikou. Chtěli jsme k němu výdejnu objednávek. Z té výdejny se stala do roka největší prodejna autokosmetiky v Praze a pak jsme přidali další prodejnu autokosmetiky v Opavě. Na testování autokosmetiky a celkově detailing máme naší MEGA HALU, kterou současně můžeš se svou károu využít i ty.

A nepřestaneme a nepřestaneme, pořád MEGA DETAIL budeme posouvat.

Z blogu

Jak vyčistit světlomety?

Jak vyčistit světlomety?

Vyzbroj se kvalitní autokosmetikou a potřebným příslušenstvím, které ti čištění světlometů usnadní.

Jak vyčistit kožený volant?

Jak vyčistit kožený volant?

Inspiruj se užitečnými radami a postupy pro správné čištění a údržbu koženého volantu, který často čelí nejrůznějším nečistotám a opotřebením.

Jak odstranit rez z auta?

Jak odstranit rez z auta?

Inspiruj se osvědčenými postupy pro účinné odstranění rezavých skvrn z různých povrchů vozidla s ohledem na minimalizování možného poškození.

Jak vyřešit vlhkost v autě?

Jak vyřešit vlhkost v autě?

Zjisti, jaké může mít vlhkost v autě příčiny a inspiruj se doporučenými postupy pro její efektivní řešení.

Jak umýt motor auta?

Jak umýt motor auta?

Dokonale čisté auto, to je nejen perfektně nablýskaný lak a čistý interiér, ale je to také motor, jehož čistota je vizitkou majitele.

Jak umýt auto v zimě?

Jak umýt auto v zimě?

Inspiruj se následujícími praktickými radami a postupy, jak udržovat svoji káru v čistotě i za nepříznivých zimních podmínek.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení