Autokosmetika na chemickou dekontaminaci laku auta

Záleží ti na čistotě tvého auta? Kromě běžného čištění se zaměř i na dekontaminaci laku. Pusť se nejprve do chemické dekontaminace pro odstranění brzdového prachu, polétavé rzi nebo asfaltu. K tomuto účelu je určena speciální autokosmetika na chemickou dekontaminaci laku auta, která se specializuje přímo na odstranění hmyzu, asfaltu nebo polétavé rzi.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20
MEGA DETAIL kontakt

Autokosmetika na odstranění hmyzu z laku auta

Zaschlý hmyz může na laku auta zanechávat nevzhledné stopy. A právě proto se vyplatí investovat čas do důkladné chemické dekontaminace auta, které si kromě jiného dokáže poradit i právě s odstraněním zaschlého hmyzu. Odstraňovače hmyzu pro dekontaminaci a předmytí auta umožní odstranit hmyz bez drhnutí a poškození laku auta.

Efektivní odstraňovače asfaltu z laku auta

Efektivní odstraňovače asfaltu a lepidel pro chemickou dekontaminaci laku auta jsou vysoce efektivní a poradí si kromě asfaltu a lepidel také se smůlou. Odstraňovač asfaltu účinně rozpouští nečistoty bez jakéhokoliv dalšího kontaktu a odstraní i nejodolnější špíny bez poškrábání laku auta.

Účinné zbavení laku auta polétavé rzi

Odstraňovače polétavé rzi a brzdového prachu účinně, ale přesto šetrně dekontaminují lak od různých typů nečistot ještě předtím, než by napáchaly nepříjemné škody. Odstraňovač polétavé rzi je vhodný na všechny vnější povrchy, jako je lak, hliník, chrom, nerezová ocel a další.

Odstraňovače vodního kamene a odmašťovače laku auta

Odstraňovače vodního kamene efektivně odstraňují skvrny od vodního kamene, a přitom myslí na bezpečnost laku. Odmašťovače laku auta povrch dokonale odmastí a zároveň i vyčistí. Skvěle odstraní i zbytky vosků, leštících past či lubrikantů.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení