Autokosmetika na dekontaminaci laku auta

Pusť se do důkladné dekontaminace laku, která se postará o šetrné odstranění všech ulpělých nečistot. V prvním kroku přichází na řadu důkladná chemická dekontaminace pro odstranění brzdového prachu, polétavé rzi nebo asfaltu. Poté by měla následovat mechanická dekontaminace, ke které je jako stvořený clay.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20
MEGA DETAIL kontakt

Důkladná chemická dekontaminace laku auta

O důkladnou chemickou dekontaminaci laku auta se postará špičková autokosmetika v podobě odstraňovačů hmyzu, který se postará o šetrné, a přesto důkladné odstranění zaschlého hmyzu. Odstraňovač asfaltu a lepidel pro chemickou dekontaminaci laku je silný, efektivní a rychle reagující přípravek, který účinně rozpouští tento typ nečistot. Nezbytnou přípravou před nanášením ochrany je také důkladné odmaštění povrchu. O to se postarají odmašťovače pro detailing auta.

Claye a lubrikanty pro mechanickou dekontaminaci

Pro mechanickou dekontaminaci poslouží claye a lubrikanty. Claye jsou dostupné v různých stupních tvrdosti od měkké, přes střední až po tvrdou. Claye účinně odstraní nečistoty a lubrikant pod clay jako účinné mazivo vyladí clay k dokonalosti.

Příslušenství pro pohodlnou dekontaminaci laku auta

Pro pohodlnou dekontaminaci laku auta ti přijde vhod i praktické příslušenství v podobě jemné a šetrné mikrovláknové utěrky, clayovací utěrky pro dekontaminaci laku a dalších vychytávek.

Kompletní sady na dekontaminaci

Kompletní sady na dekontaminaci výrazně usnadní chemickou i mechanickou dekontaminaci laku auta. V setech najdeš všechno potřebné od autokosmetiky až po příslušenství pro bezpečné zbavení povrchu všech organických nečistot, jako je brzdový prach, polétavá rez, asfalt, zaschlý hmyz a další.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení