Autokosmetika na dezinfekci a čištění klimatizace

Klimatizace v autě může být dobrý sluha, ale zlý pán. Velká část řidičů totiž nevěnuje dostatečnou pozornost dezinfekci a čištění klimatizace. Výsledkem je potom zápach nebo dokonce porucha chlazení. Uvnitř klimatizace totiž dochází k množení bakterií a plísní, které je na místě zlikvidovat. Zvládneš to i svépomocí doma. S likvidací bakterií a plísní, stejně tak i s čištěním ti pomůže spolehlivá autokosmetika na dezinfekci a čištění klimatizace.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší

Čištění klimatizace a pohlcení pachů v jednom

Autokosmetika na čištění klimatizace obstará nejen efektivní vyčištění klimatizace od všech nečistot, ale zároveň také účinně pohlcuje nepříjemné pachy v interiéru. Během jízdy v autě tě tak nebudou obtěžovat žádné pachy.  

Účinná dezinfekce klimatizace v autě

Autokosmetika na dezinfekci klimatizace zajistí účinnou likvidaci všech bakterií a plísní, které se v klimatizaci běžně vyskytují. Během používání klimatizace tak budeš mít jistotu, že dýcháš čistý a zdravý vzduch.

Příjemná vůně na dlouhou dobu

Autokosmetika na čištění klimatizace je čističem klimatizace, pohlcovačem pachů a osvěžovačem vzduchu v jednom. Kromě účinné dezinfekce, pohlcení nežádoucích pachů a efektivního čištění klimatizace totiž tato autokosmetika dokáže pomocí jemné a nevtíravé vůně provonět interiér vašeho auta a zpříjemnit ti tak cestování.

Jednoduchá a pohodlná aplikace

U přípravků na dezinfekci a čištění klimatizace kromě účinku oceníš také jednoduchou a pohodlnou aplikaci. Stačí jen plechovku umístit do interiéru auta, zavřít všechna okna, nastartovat a zapnout klimatizaci nebo ventilaci na studený vzduch. Poté už jen stačí tryskou směrem od sebe aktivovat přípravek, umístit ho doprostřed vozu a nechat 15 minut působit. Pak už jen vypnout motor, auto vyvětrat a je hotovo.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení