Autokosmetika na interiér auta

Dopřej interiéru svého auta kompletní očistu od palubní desky přes sedačky až po koberečky. Po zásahu kvalitních přípravků na interiér auta bude vnitřek tvojí káry opět zářit čistotou. Autokosmetika na interiér auta v podobě produktů pro čištění interiéru, ochranu a impregnaci povrchů, péči o kůži, dezinfekci interiéru a provonění auta ve tvé detailerské výbavě nesmí chybět.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20
MEGA DETAIL kontakt

Efektivní čištění interiéru

Špičková autokosmetika pro čištění interiéru se postará o efektivní zbavení všech nečistot z vnitřních částí auta. Čističe interiéru v kombinaci s kartáči na interiér si poradí i se zaschlými skvrnami nebo mastnotou. Finální detailery pro čištění a ochranu interiér nejen vyčistí, ale zároveň mu také propůjčí antistatické vlastnosti, díky kterým budou povrchy déle čisté.

Ochrana a impregnace interiéru auta

Kromě přípravku na mytí vnitřku tvojí káry oceníš také produkty na ochranu a impregnaci interiéru auta. Přípravky na oživení a ochranu plastů a ochranu a impregnaci čalounění oživí vzhled těchto povrchů a prodlouží jejich životnost. V péči o vnitřek nesmí chybět ani keramika proti zamlžování čelního skla a bočních oken.

Autokosmetika pečující o kožené povrchy

Kožené povrchy bude hýčkat šetrná autokosmetika určená k péči o kůži. Účinné čističe na kůži spolu s jemnými čistícími kartáči zbaví kožené povrchy všech nečistot a následná výživa kůži impregnuje a ochrání, čímž také prodlouží její životnost.

Dezinfekce interiéru a finální provonění

Dezinfekce interiéru a dezinfekce klimatizace zbaví tyto prostory veškerých bakterií, virů a kvasinek. Jako tečka nakonec poslouží finální provonění pomocí vůně do auta a osvěžovač vzduchu. Propůjčí interiéru příjemnou vůni a zpříjemní ti tak cestování.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení