Autokosmetika na ochranu laku auta

Základem pro udržení krásného vzhledu auta je kvalitní a pravidelná ochrana laku auta. Dokonale ochráněný lak se ti odvděčí nejen oslnivým leskem, ale také snadnější údržbou v budoucnu a menším ulpíváním špíny. V oblasti ochrany laku auta se můžeš spolehnout na keramické ochrany, vosky a sealanty nebo leštěnky s voskem.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20
MEGA DETAIL kontakt

Autokosmetika pro přípravu laku před voskováním

Před nanesením autokosmetiky na ochranu laku auta mysli i na důležitou přípravu laku na voskování. V tomto kroku přichází na řadu odmašťovače, glazury a maskovací pasty a čistící leštěnky. Jedině tak bude zajištěna maximální funkčnost ochrany.

Vosky a sealanty pro ochranu laku

Vosky a sealanty na ochranu laku auta jsou efektivní na všech odstínech barev. Propůjčí laku perfektní ochranu a účinné odpuzování vody. Zároveň se pyšní samočistícími vlastnostmi. Vosky pro ochranu laku auta mohou být tuhé, krémové nebo ve spreji. Speciální kategorií vosků jsou sealanty, vosky a ochrany na matné laky a ochrana na folie.

Keramické ochrany laku auta

Keramické ochrany a povlaky na lak auta se rozdělují podle délky výdrže na keramické ochrany s délkou výdrže 6-12 měsíců, 12 měsíců, 18 měsíců, 24 měsíců, 36 měsíců nebo 50 měsíců. Překvapí perfektní výdrží, pokročilou ochranou před vnějšími vlivy, efektivním odvodem vody a nečistot i maximálním leskem.

Příslušenství a sady na ochranu laku

Během péče o lak se ti bude hodit i nejrůznější příslušenství na ochranu laku auta. Nanášení přípravků usnadní utěrky na ochranu laku nebo aplikátory na ochranu laku. Pro sundání zbytků vosků z auta využiješ speciální kartáčky na čištění zbytků vosků z auta. Tyto vychytávky spolu s autokosmetikou najdeš také v kompletních sadách na ochranu laku auta.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení