Autošampony na mytí exteriéru auta

Chystáš se na důkladnou očistu exteriéru auta? Vybav se kvalitní autokosmetikou a příslušenstvím na mytí exteriéru auta. Pro důkladné umytí všech částí využiješ účinné autošampony, které se postarají o odstranění i té nejhorší špíny a mastnoty. V sortimentu najdeš neutrální autošampony bez příměsí, autošampony s voskem, keramické autošampony a speciální autošampony na folie nebo matné laky.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20
MEGA DETAIL kontakt

Neutrální autošampony bez příměsí

Neutrální autošampony bez příměsí jsou základem pro bezpečné mytí. Jsou šetrné i k naneseným voskům a nanopovlakům. Ph neutrální povrchově aktivní látky a vysoce koncentrovaná maziva zajišťují silný čistící výkon bez nutnosti oplachování. Některé varianty tě navíc kromě extra mycí síly oslní i podmanivou vůní.

Autošampony s příměsí vosku

Autošampony s příměsí vosku na mytí exteriéru auta vynikají svojí extra hustotou a pěnivostí. Tento typ autošamponu kromě perfektní čistoty a oslnivého lesku dodá tvojí káře také ochrannou voskovou vrstvu odpuzující vodu, což zajistí i snadnější sušení.

Keramické autošampony na mytí exteriéru

Keramické autošampony na mytí exteriéru jsou ideální volbou pro všechna auta s nanesenou keramickou ochranou. Extra hustý autošampon na mytí exteriéru auta se postará účinné odstranění silniční špíny, dokonalý lesk i o to, aby byla keramická ochrana v co nejlepším stavu. Kromě toho také perfektně odpuzuje vodu a vyniká svými samočistícími schopnostmi.

Dekontaminační šampony na odstranění odolných nečistot

O efektivní odstranění odolných nečistot z keramických povrchů se postarají dekontaminační šampony. Snadno očistí všechny povrchy exteriéru od kontaminace. Díky možnostem použití pěny nebo tradičního šamponu se stává multifunkčním přípravkem pro údržbu auta.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení