Autošampony s obsahem vosku

Pusť se do důkladného mytí auta od střechy přes motorový prostor až po kola. Vyzbroj se účinnými pomocníky v podobě kvalitní autokosmetiky a dalšího příslušenství určeného pro mytí exteriéru auta. Pro efektivní odstranění veškeré špíny využiješ autošampony s obsahem vosku, které kromě mytí poskytují také ochranu laku a zajišťují blyštivý vzhled.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20

Autošampony s extra hustotou a vysokou pěnivostí

Autošampony s obsahem vosku a polymerů jsou pH neutrální a vynikají extra hustotou a vysokou pěnivostí. Díky tomu je zajištěno opravdu účinné zbavení všech nečistot. Autošampony s voskem jsou koncentrované, takže výrazně snižují spotřebu vody během mytí. V nabídce najdeš také speciální autošampony, které zatočí i s tou nejhorší špínou.

Autošampony s obsahem vosku pro ochranu a lesk

Autošampony s obsahem vosku obsahují karnaubský vosk nebo syntetické polymery, díky čemuž jsou schopny nejen auto umýt, ale také poskytnout důležitou ochranu laku například před nepříznivými vlivy slunečního záření a dalšími povětrnostními vlivy. Kromě toho také tyto vosky zajišťují dokonalý vzhled laku.

Efektivní odpuzování vody pro snadnější sušení

Autošampon s voskem poskytují krátkodobou ochranu laku, takže je skvělým kompromisem, pokud nechceš zrovna auto voskovat nebo aplikovat jinou ochranu. Mimo to se postará i o efektivní odpuzování vody, což ti výrazně usnadní následné sušení káry.

Praktické příslušenství pro efektivnější mytí

Pro účinné a efektivní mytí auta kromě kvalitního koncentrovaného autošamponu s obsahem vosku využiješ také další příslušenství, jako jsou například detailingové kbelíky, mycí rukavice, štětce na mytí, ručníky na sušení pro finální vysoušení povrchu a další praktické vychytávky.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení