Čističe a šampony na kola auta

Perfektně nablýskanému autu nesmí vzhled kazit ani špinavá kola. V tomto ohledu se můžete spolehnout na extra silné čističe a šampony na kola auta, která dokáží šetrně, ale přesto účinně odstranit i silnou špínu a brzdový prach. Po vyčištění budou kola auta zářit dokonalou čistotou. Vyzkoušej standardní čističe bez přebarvování do ruda nebo reaktivní čističe s přebarvováním do ruda a zatoč i s tou největší špínou.

Zobrazit filtry
Nejprodávanější
Nejprodávanější Nejnovější Nejlevnější Nejdražší
Prodejna Praha 10
Ruční mytí praha 20
MEGA DETAIL kontakt

Účinné odstraňovače brzdového prachu

Účinné odstraňovač brzdového prachu na kolech od auta zajistí efektivní vyčištění disků kol od černého brzdového prachu, polétavé rzi a dalších nečistot. Tento čistič na kola auta účinně dekontaminuje tyto části auta a zabráňuje nepříjemným škodám.

Standardní čističe na kola auta

Standardní čističe na kola auta účinně vyčistí kola tvojí káry, a to bez přebarvování do ruda. Standardní čističe si poradí i s tou nejhorší špínou na vašich kolech, která budou po jejich zásahu opět zářit čistotou a novotou.

Reaktivní čističe na kola auta

Reaktivní čističe na kola auta s charakteristickým zbarvením do ruda jsou vhodné pro pravidelné hloubkové čištění. Během chvilky dokáží rozpustit brzdný prach. Reaktivní čističe s přebarvováním do ruda jsou výkonným čistícím a odmašťovacím prostředkem, který si poradí i s těmi nejhoršími nečistotami.

Šampony na čištění a údržbu kol od auta

Šampony na údržbu a čištění kol od auta nejen účinně odstraňují brzdový prach, polétavou rez a další nečistoty, ale zároveň jsou také jemné k lakovaným, leštěným a jinak upraveným povrchům. Mimo to také šampon na kola auta udržuje životnost sealantů a vosků. Tyto čističe na kola auta jsou formulovány tak, aby vyhovovaly jak potřebám profesionálních detailerů, tak i začátečníkům.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení